Projekt o absolutní moci nad miliardou lidí

Projekt o absolutní moci nad miliardou lidí

Sci- fi  povídka

To se takhle sešly u kulatého stolu všechny nadnárodní společnosti, bankéři  a politici světa a byl jim promítnutý krásně zpracovaný film, jak dosáhnout absolutní kontroly, nad miliardou lidí. Všechny tajné služby byly vlastně zpravodajské a měly za úkol vymyslet, jak změnit myšlení světa ve svůj prospěch. Jelikož člověk od prvního hříchu ukázal, že moc, bohatství, poznání, závist je tím, co ho nejvíce pokouší a po čem touží, zvolily tento způsob výzkumu a následného pokušení. Myšlenka postupně obrátit zlo na dobro se začínala rozšiřovat a stala se více než oblíbenou. Ďábel ve filmech litoval svých činů a anděl se proměnil ve zlého skřítka. Zlo dostalo lidskou podobu. Kreslené pohádkové figurky byly vulgární a mediální hvězdy začaly ukazovat hříšné životy ve světle ramp. Média a PR propagace po celém světě a každému jinak a jindy.

Politici věřili, že konají pro lidstvo dobro a že je tím ochrání a pak budou lidstvu v klidu vládnout.
Aby politik poslouchal, musel se při nějakých zvrhlých seancích  mocností, dostat do rituálního kultu a spáchat něco, co by mu lid nikdy neodpustil.
Jen tak, byl politik poslušný a plnil rozkazy zakladatelů projektu.
Cílem této metody bylo rozdělení lidstva na tři tábory. S tím ráda pomohla armáda bláznů pod vlivem drog a zvyklá žít v chaosu.
Tato armáda sloužila k pozdějšímu napadání a útokům na vlastenecké občany a strany.
Tato armáda musela mít i zastoupení mezi politiky, aby se dostala k moci nad mládeží a miléniánami (dnešní třídcátníci, kterým vymyli mozky penězi a technologii).

Tábory rozděleného obyvatelstva tvořily:

  • Dnešní sluníčka – Milují každého a pak končí většinou pod noži agresorů.
  • Dnešní vlastence – Milovníci vlasti co  zakládají domobrany.
  • Dnešní konzumní jedinci, kterým je vše jedno.

Tento projekt se měl jmenoval Evropská Unie a NATO.
Cíl byl jediný a měl trvat přesně několik let.
Pomalu a postupně skrze společenský konzumní život a otevřené hranice, lidi odvést od víry, od tradic a od vlastenectví.
Tím by nebyly už žádné národy, ale jen jeden a to by byly Evropané.

Vše by se řídilo z hlavních center a lidé by ani nevěděli, kdo sedí v pozadí a vše řídí. Svět by pořád byl, ale ekonomicky dělen na západ a na východ, protože nějaký bubák být musí, aby se přidávaly do projektu další státy. EU si vždy v dané zemi, vychovala kolem 2000 000 obchodníků a aktivistů a s jejich pomocí obracela myšlení obyvatelstva a rozkrádala ekonomicky přijaté země. Byl to americký evropský sen, který díky nenažranosti a zlodějství jedinců, musel padnout. Celý západ se dostal do nesplatitelného dluhu a nepomáhalo, ani když by se přidaly další země, jako třeba Gruzie, Ukrajina atd.

 

Celou dobu se vytvářel dojem, jak je Afrika chudou zemí a jak Blízký východ zachvátily ničivé války. Lidem se neřekla pravda, že vše bylo uměle vyvolané, aby se národy pohnuly směrem do Evropy a že bomby, které ničí cizí země jsou evropské, izraelské a americké. S pomocí moderní technologie a neziskového sektoru či aktivistů se začalo s oklamáním světa a řízenou informací k vyvolání masové migrace do Evropy. Moc dobře věděli, že svět je už rozdělený na tři tábory a že z tak rozdílných kultur a charakterových rysů, vznikne chaos, který vyústí v občanské nepokoje a později i ve válku. To právě tento projekt živí. Krev a chudoba druhých. Nyní počítejme s ekonomickou krizí a s pomalým rušením hotovostních plateb. Poté stejně jako jsme museli při nástupu do zaměstnání mít bankovní účet, tak stejně tak nyní budeme muset mít čip, díky kterému nás mohou řídit. Vyvolání strachu, pachu krve a násilí, aby nás mohli ochránit před nebezpečím terorizmu. Ještě předtím nám, ale musí vzít rychlý přenos informací a to znamená cenzuru na internetu. E- shopy a veškeré podnikaní na internetu si budou moci dovolit, už jen nadnárodní korporace.

Kdo dopíše tento scénář globalistů? Bude to lid, který se vzbouří anebo to bude politik, který se spojí s dalšími mocnostmi a zastaví to šílenství a přesun kontinentů.

Co myslíte. Je to skutečnost, nebo jen fantazie?

 

Sdílejte s přáteli:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.