Jaké jsou ženy?


Ženy mazané, vypočítavé, prolhané a nebo jsou jen ženy chytré a opatrné?

 

 

svatební 1255520_640Žena-506120_1920

 

 

 

 

 

 

 

Nevím, jestli je tento článek určený hlavně pro muže, ale třeba se jim díky němu podaří nahlédnout do duše žen. ;-)

Ženy mají ve skutečnosti tisíce tváří a každá z nich je jiná. Například jsou ženy jednoduché, kterým stačí k životu mít děti, manžela a jisté finanční zázemí. Tyto ženy se těší od malých holčiček na ten svůj velký den, až si obléknou nádherné bílé svatební šaty a budou moci říci svému vyvolenému, milovanému  pro tento den i jedinému muži, to sladké slůvko ano. Vdávají se s cílem zplodit potomka. Pozorují se před zrcadlem, až jim začne růst bříško a ucítí pod svým srdcem první tlukot nového života. A najednou je to tady a den, kdy se stanou matkami, je pro ně ten nejkrásnější okamžik jejich životů. Mají plnou hlavu plánů, jak by  změnily snad celý svět, jen aby to jejich maličké mělo ten nejjednodušší život plný nádherných prožitků. Postavit co nejkrásnější dům nebo si vzít hypotéku na byt? Venkov nebo město? Začnou přemýšlet, na co finančně stačí a kde budou po zbytek života žít se svou rodinou.  Tohle vše se jim honí hlavou, když se stanou zodpovědnými za životy svých dětí. Aby dosáhly svých cílů, používají občas takzvaných diplomatických lží. Pro klid doma je totiž zapotřebí, aby byla žena správný diplomat. Jak říkaly naše babičky: Správná žena musí vše schovat pod sukní. 😉 Já tomu říkám neříkat úplně všechno a nechat si i něco na horší časy. Jako správná obchodnice i ve vztahu občas používám metody nejprve užitek a pak naťuknout jen nepatrně parametry. Způsob, jak dostat to co si přejeme je naprosto jednoduchý a my se nemusíme pokaždé proměnit v hysterické uřvané fúrie 😉 Uvedu dva příklady, které jsou nejosvědčenější.

 

  • Miláčku, jsi rád, že už ti nebudu dělat ostudu v tom starém kabátě, viď? Jen ať se všichni podívají, jak se pěkně o mě staráš a ať ti závidí, že ti šéf přidal. 😉 Já ti mám takovou radost zlato. Ty jsi na mě tak hodný. Moc děkuji, broučínku. Jo a víš, že je vidět, jak si mě ceníš? Vsadím se, že sousedky manžel by jí za kabát 3000,-Kč určitě nedal. On je totiž hrozný lakomec a nemá takový vkus jako ty. Miluji tě broučku. Pak následuje manželův odchod do jiné místnosti nebo ven, aby se trochu vydýchal a uklidnil. 🙂 Bitva je vyhraná 1:0 pro ženu.

 

  • Přemýšlela jsem, Karle, že na tu večeři s tvým šéfem si vezmu ten můj oblíbený kabát. Sice je už takový nemoderní a i krapet odrbaný, ale bude to pozvání na večer a málokdo si toho všimne. Já nepotřebuji kabát za 3000,-Kč, jako bude mít manželka tvého kolegy, co tam bude také. Jsem skromná. Samozřejmě, pokud by ti ale vadilo, že by se na tebe špatně dívali, že jdu na důležitou večeři v odrbaném kabátě jako tvůj doprovod, tak můžeme jít tedy vybrat nový kabát. Mě ti zazobanci nezajímají a ten svůj starý odrbaný, mám ráda. Co myslíš Karle? Bitva je vyhraná 1:0 pro ženu.

 

pouta

Takových neškodných diplomatických lstí musí mít chytrá žena dost v zásobě, aby udržela doma klid a oheň v krbu. Taková žena je přesně podle přísloví, že muž je hlava rodiny, ale žena je krk, který  tou hlavou otáčí. Kam se krk, otočí tam kouká hlava. Tyto jednoduché ženy jsou pro život nejlepšími partnerkami.

Pak máme ženy racionální. Já jim říkám údernice. Ty ženy, co chtějí, to dostanou a nedívají se napravo ani nalevo. Jsou to ženy, co si vše dokáží obhájit.

Pokračování příště….

Těším se na vaše komentáře a samozřejmě ty nejlepší mazané způsoby,  jak dosáhnout toho co chceme, ráda zveřejním.

 

 

 

Sdílejte s přáteli:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.