Je Rusko opravdu agresor?

Rusko nechce válku

 

Také vám vrtá hlavou, proč si USA a EU myslí, že neumíme rozeznat pravdu od nepravdy? Ty štvavé kampaně plné lží, bez jakéhokoliv důkazu a bez pořádných argumentů. Tyto kampaně nám mají ukázat, jak je Rusko agresivní ve svém rozpínání se po celém světě. Západní velmoci každému v zájmu mocenství, chtějí rozkazovat a každého chtějí ovládat. Ukrajinu nechtějí nechat být samostatnou a silnou v ekonomice a nedovolí jí demokraticky fungovat. Lžou světu, že  se Ukrajina mohla mít tak skvěle po boku EUUSA. Přitom jí pouze zneužili a probudili v ní fašismus a nebezpečný nacizmus. 

Proč právě Rusko má být tím agresorem, když už není  dávno zemí, která udržuje národy v koloniich? Rusko není SSSR. Jaká je pravda, která se skrývá za anexí Krymu a občanské války na Doněcku a Lugánsku?

 

 

V letech 1922-1923 byla uzavřena zákulisní dohoda o přemístění Židů na Krym, aby tam později vznikla židovská republika. Na Krymu bylo založeno 186 židovských farem. Sovětská vláda, přijala za to ročně 900 tisíc dolarů úročených  5%, po dobu 10 let.  Výměnou vydala RSFSR půjčku na dluhopisy a předala ji Západu. Roosevelt, Hoover, Marshall, a jiní, dostali takové dluhopisy na milióny hektarů krymské země. Pokud dokud ne 1954 dluh není zaplacený, SSSR dá tuto zemi Američanům. Tato země byla původně plánována Izraelem. V roce 2017 měla být ukončená smlouva o vojenské přítomnosti Ruska na Krymu.

Existovalo by Rusko ještě bez Stalina? Existovala by Evropa bez Stalina? Negramotný národ, nemůže být svobodný a vždy bude otrokem. Takový národ potřebuje diktátora. V den kdy se proti sobě postaví národy Slovanů, vyvrcholí třetí světová válka, která bude mít nenapravitelný dopad, pro budoucí civilizace. Bude se bojovat i ve vesmíru. Nastoupí roboti a lidští cyborgové s čipy v těle. Lidé pod vlivem vražedných zoombie drog. Biologické zbraně budou vpraveny nejen do potravin, ale i do zvířat a malé zabijácké drony, které projdou i tou nejmenší skulinou vás budou zabíjet v ulicích a ve vašich domovech. Fantazie? Možná.

 

 

Sdílejte s přáteli:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.