Blogerka Lúca eM bláznivě upřimná


Obyčejná česká máma na mateřské, říkám si Lúca eM (blogerka)

 

Jedná se jen o můj pohled jak jí vidím já.Ona říká, že taková není.Když si pustíte její první videa uvidíte kdo vidí správně 😀Začalo to vše jako nevinný nápad, ještě když jsem byla těhotná. Dívala jsem se dost často na videa, protože jsem měla více času. Převážně jsem sledovala nějaká ta naučná videa, podle kterých jsem se ráda učila nové věci. Jednou jsem narazila na možnost jak být blogerka přes videa na Youtube. Jsem taková praštěná a upovídaná a ráda někoho učím. Nápad jak to, co umím já nebo co mám ráda já, budu předávat dál, byl v tu chvíli na světě. Ano, budu blogerka! 

 

blogerka

Jsem exhibicionistka a cítím se jako ryba ve vodě, když můžu mluvit o všech těch maličkostech, které mě dělají šťastnou. Mé první video, které jsem jen tak ze zvědavosti natočila, mi ukázalo, jak moc práce se skrývá za kvalitním video blogerstvím. Obnášelo to hlavně naučit se pracovat s programy na stříhání videí a vkládání titulků, či různé grafické úpravy písma. Nu což? Být blogerka má prostě i svá úskalí a nic není zadarmo 😉 Upřimně, jsem hrozně moc kritická a trvalo mi dost dlouho, než jsem našla skutečné blogery, kteří se mi líbili. Řekla jsem si, že to zkusím udělat po svém a třeba se to bude někomu i líbit. Od základní školy jsem byla prostě svá a ani kluky jsem nijak zvlášť neoslovovala svou povahou. 😆 Můj nynější manžel si mě musel vyloženě ulovit a já jsem moc šťastná, že se mu to povedlo, protože máme spolu ty naše dvě malé krásné princezničky. Kristýnku a Zuzanku. Jsou to naše malá sluníčka a díky jim je ten náš svět krásnější 

 

Chtěla bych inspirovat a povzbudit všechny ty nedokonalé osobnosti, jako jsem já. Holky, které bojují s tím, že mají třeba nějaké to kilo navíc, nebo nejsou zrovna nejkrásnějšími ženami na planetě. Mým největším Youtuberským snem je zaujmout lidi, kteří potřebují zvednout náladu a sebevědomí a uvědomit si, že jsou krásní a úžasní, takoví jací jsou a výjimečnost je přednost, ne vada. Jsem shopoholička v dobrém slova smyslu a ráda doporučuji svým známým, kde by měli nakupovat a jak levně pořídí nebo kam naopak nemají vstrčit ani nos. 😀 Mám spoustu zájmů a dá se říct, že jich mám asi více, než je obvyklé. Pracuji jako zdravotní sestra. Největší zájem mám o První pomoc. Ráda na toto téma neustále studuji různou literaturu a chodím i na různé přednášky. Také i já sama přednáším, takže bych chtěla toto důležité téma týkající se nás všech, rozšířit do povědomí lidí sledujících Youtube. K tomuto všemu ještě od svých 13 let stepuji a nějakou dobu jsem se stepu věnovala i závodně. Step dokonce i vyučuji. Chtěla bych natočit  videa výuková Jak se naučit správně stepovat a postupně i zařadit do mého kanálu videí, blog se zdravými recepty a celkově zdravým životním stylem. Nemusí se hlavně držet jen stupidní diety a může si to dovolit každý. Ráda bych si ale ponechala i svou roli ztřeštěné a bláznivé mladé holky, která má v životě mnoho cílů a chci ukázat, že i s dětmi si můžete plnit svá přání a sny 😉 Dnes je nás spousta, co jsme se rozhodli získat vaší přízeň pomocí Youtuberství a já budu ráda za každý zájem z vaší strany. Like a sdílení bude má odměna za tu dřinu, co youtuberství obnáší. Magazín Ženská-logika.cz mi nabídl možnost bezplatné reklamy a já jí ráda využila, abych získala ještě větší sledovanost než mám.

To je o mně asi vše. Těším se na shledání s vámi na mém kanálu.

 

Luca eM

Sdílejte s přáteli:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.