Modlitba za naše země proti EU a USA


Pláču a křičím uvnitř svého já, modlím se

 

 

  • Já pláču nad těmi Evropany, kteří se ničím nepodíleli na bídě a utrpení národů z Afrických zemí a z Blízkého východu.  Nyní jsou nimi vraždění a napadáni ve svých evropských zemích.
  • Já pláču za Ukrajinu, která ještě nepochopila, kam jí spojení s EU a USA dostalo. Ukradli jí suverenitu a teď jí zprivatizují zemi.
  • Já pláču za nevinné mrtvé na Donbasu a Lugansku. Za všechny děti, ženy, muže.
  • Já pláču za všechny Srby v bývalé Jugoslávii, které bezdůvodně povraždili, jen aby rozdělili Jugoslávii. Za Čečence falešně manipulované a vtažené do války
  • Já pláču za všechny zbytečné oběti Arabského jara. Země Irák, Líbye, Kuvait, Sýrie, Tunis, Afghánistán, Palestina, Kurdistán,Maroko,Senegal, Somálsko, atd.
  • Já pláču za nízké IQ těch, kteří k nám přišli, aby se nám mstili. Ti teroristé jsou tak hloupí, že si neuvědomují, že jednou je ti, co je najali, pozabíjí. Jejich Alláh je neochrání.
  • Já pláču za Turecké vojáky, které využili k tomu, aby odstranili bezpečně celou svou opozici.
  • Já pláču za všechny civilní oběti teroristů, kteří vraždí ve jménu svého Alláha a používají náboženství Islám jako válečnou ideologii.

 

Média začínají vždy válku. Oni nám nalhávají vše, co chtějí natlačit do našich mozků. Líbye byla velmi bohatým státem a jejich vůdce byl mocný diktátor. Všimněte si, jak se projíždí po své zemi a miliony lidí mu mávají a zdraví ho. On svůj národ miloval a obětoval svůj život, aby ho ochránil před kapitalistickým zotročením EU a USA. Oni chtěli Libyjské bohatství a potřebovali do země umístit své vyděračské, korporátní společnosti. Nechtěl, aby jeho národ platil za zdravotní ošetření, vzdělání a každému pomáhal bohatým sociálním systémem. V jeho zemi neexistovali bezdomovci. On nebyl prodejná děvka a pro svůj národ položil život. Bohužel se jeho národ nechal strhnout západními lži a teď čelí ve své zemi každodennímu vraždění. Neochránili si svého vůdce a chlebodárce a teď chtějí pomoc od nás? Já říkám ne! Ti, co měli vše zadarmo a nevážili si toho, ti si žádnou pomoc nezaslouží. Pro svůj národ byl on tím pravým vůdcem,ale pro západ byl krutým tyranem a diktátorem. Nechtěl jim dát ropu a chtěl být na nich nezávislý i v jaderném programu.To vše se mu stalo osudným a NATO ho pod velením Francie nechalo zavraždit. Uřezali mu penis a znásilňovali ho při mučení. To vše proto, že nechtěl dát svou zemi a svůj lid do otroctví Západních zemí USA a Izraele. Každý politik či jiná vlivná osobnost,skončí špatně, pokud se postaví a řekne DOST!

Pravda o Muammaru Kaddáfí

 

 

 

Muammar Kaddáfí a jeho odkaz nám všem. On věděl co bude a měl pravdu.

 

 

 

Já se ptám, proč tolik bolesti, aby se pár bohatých, satanistických korporací mělo dobře? Kdo dal jednomu světadílu právo rozkazovat celému světu a z jakého důvodu si to svět nechá líbit?

Je nás více než těch, co ovládají svět a přesto se nedokážeme spojit, abychom je porazili? Vždyť přeci my nemusíme mít na rodinu čtyři auta a jezdit na dovolenou pětkrátkrát ročně. Nepotřebujeme cedulku se značkou firmy, aby naše přírodní krása a inteligence byla vidět. Ono totiž ne vždy platí pravidlo, že je bohatý také i inteligentní. Možná kdybychom se více všichni začali zajímat o politiku a nebyli tak pohlceni tím konzumním životem, nestalo by se nám, že si nevšimneme, co se děje za našimi hranicemi u našich sousedů. Přestaňme utrácet za hlouposti a nedovolme jim bohatnout z našich peněz! Nedovolme jim, aby nás zničili jako ty státy, kde se válčí a denně umírají lidé!

 

 

 

 

 

Do všeho nás naše vlády zatáhly. EU a USA a NATO. My vraždili také. To z našich peněz se zabíjelo a my jen seděli v teple našich domovů a věřili všemu, co nám média nalhávala. Chtěli jsme jít jen na západ a nyní máme krev na našich rukách.

Naše vláda pro nás občany nic nedělá a bez nás by neměla nic. Proč nepřidají peníze mladým rodinám, aby se zvýšila porodnost? Proč nepomohou matkám samoživitelkám, kterým nepomůže ani vlastní rodina? Proč nezajistí, aby po rozvodu bylo vyplácení výživného povinné a platil ho stát? Proč nedopřejí důstojné stáří našim důchodcům, kteří celý život pracovali? Proč jejich děti mohou studovat na nejprestižnějších univerzitách a naše děti tuto možnost nemají? Proč ze svých peněz nepomohou lidem bez domova, když je poškodil stát nesmyslnými zákony a vyděračskými daněmi? Proč dali zákonodárci tak velké pravomoci bankovním sektorům a exekutorům? Proč není potrestaná banka, že si neprověřila historii klienta před půjčkou a neoznámila ani nic druhému partnerovi, aby se mohl před nechtěnou půjčkou ochránit? Proč najednou se máme dívat na to, jak jdou z našich peněz miliardy do EU a NATO? Mám zase v hlavě takových otázek a skoro na žádnou nemám rozumné logické  vysvětlení.

 

chudoby 1423343_640

Nemůžu pochopit, proč ve vládě mají být bohatí podnikatelé a vlastníci korporátních společností. Copak si potřebují za každou cenu nahrabat ještě víc? V tomhle jsem viděla socialismus ve svém dětství, jako lepší a výhodnější pro všechny. Stát vlastnil podniky a užitek z nich měli zaměstnanci i spotřebitelé. Dnes jeden člověk obsadí celý sektor zemědělství, výroby, strojírenství i prodeje a pak si určuje podmínky. Např: prodej osiva, prodej či pronájem nebo výroba zemědělských strojů, výroba produktů (zemědělské produkty) a pak i jejich následný prodej. Založit na každé jednu firmu a dosadit člena rodiny nebo kamaráda. Pak se pracuje u takového vykořisťovatele 10-12 hodin a pokud se to někomu nelíbí, tak se mu poví, že může odejít, protože na jeho místo čeká deset dalších lidí.

 

bezdomovec-1152516_640

Také nemáte jistotu práce a ze dne na den se můžete stát bezdomovcem, protože přijdete o práci a nemáte na zaplacení nájmu. To takového vykořisťovatele vůbec nezajímá. Podívejte se, jak dopadly naše uhelné doly. Přesně podle scénáře EKONOMICKÝCH VRAHŮ EU a USA, kteří přijdou do země a najmou pár podvraťáků, kterým dají peníze na likvidaci našeho průmyslu. Po ukončení války se rozhodla Amerika, že SSSR neponechá naše průmyslové zóny a raději vše vybombarduje. Byly jsme na tom jako Švýcarsko a měli bychom se dobře hned po válce. Jenže to západ s Amerikou nechtěl. Nesmíme zapomínat, že jsme pro západ nikdy nebyli víc, než jen tranzitní zóna na cestě k dobytí Ruska. Vždycky nás zradili a prodali.To my jsme se bránili a tehdy to byla Rudá armáda, co nás vysvobodila. Snaží se nám namluvit, že Rusko je agresor světa a přitom jsou to oni, kdo vraždí a otročí národy světa. EU a USA. Od I.světové války si do rozdělili celý svět a teď chtějí dostat ten poslední a největší kus z naší zeměkoule a tím je Rusko. Změnili nám historii a my si jí musíme pomalu vyhledávat sami a znovu ji učit naše děti. Skoro nikdo neví, že byla bombardovaná i Praha, když už bylo vše ukončeno. Prý omyl Ameriky, ale na pohádky už jsem velká holka. Vzpomínám si, jak mi vyprávěli Plzeňští, že museli všichni čekat, až vjedou Američané a teprve potom mohla vjet Rudá armáda. Trapně si donutili i pozici vítězství.To jsou prostě oni. USA. Nic neumí a jen se přiživují na ostatních státech. Jen zastrašují a ničí.

 

 

Po deseti letech mlčení se vrací druhá nejmocnější země, která hlídá bezpečnost na světě a pouze si brání a hlídá své. Povstal novodobý biblický Samson. Vladimír Vladimírovič Putin. Pomalu a postupně nám všem ukazuje pravdu a špínu EU a USA. Je to inteligentní, stratég a bojovník, který má navíc ten dar, který neměl žádný vůdce předním. Jeho lid ho uctívá, věří mu a bude stát věrně po jeho boku. Nemusí používat násilí ani zastrašovat. Pouze trvá na dodržování zákonů a pomáhá tam, kde je to potřeba. Nejsem žádná fanynka Ruska nebo komunistka, jak si mnozí mohou myslet. Jsem prostě logicky myslící žena, která není slepá, vidí, slyší a spojuje jednotlivé články řetězu. Mám možnost porovnat. Já nejsem ovce a nikdy nebudu! Mám svůj názor a ten je, že prezidenta Ruska, si vážím jako člověka i jako bojovníka a vlastence. To, co dokázal on za své vlády, nedokázal ani jeden náš politik. My máme politiku 90 – tých let pořád, (rozvracení a rozkrádání republiky, neziskovky, atd.) a Putin politiku rozvráceného a rozkradeného Ruska naopak postupně opravuje a  likviduje negativní vliv západu. On je záchranou a zaručenou rovnováhou světa. Země, která kam vkročí tam všude teče krev, si mou úctu nezaslouží. Vystupme z EU a nebuďme už sluhy Ameriky! Zákony na boj proti terorismu, nás pomalu a postupně USA zbavuje našich práv. Vše co se nyní děje, je o našem zastrašení, abychom pro svou bezpečnost souhlasili z omezením našich práv. Přečetl si někdo z vás co vše je povolené v zákonech o boji proti terorismu? Je to mučení, rozdělení rodin, násilné stěhování do jiných států, zasílání vašich osobních dat do USA, sledování atd. Proto se zrodil terorismus. Nikdo nemůže být tak hloupý, aby si nespočítal následky svých činů, když jeho existence je o dlouhodobých plánech. Velmoc si nemůže ani dovolit být za hloupou, nebo aby se jí něco vymklo z kontroly! Věděli o všem a vše je očekávaná reakce. Hlavní cíl plánu je  získání kontroly nad námi a také snížení počtu obyvatel této planety (Zlatá miliarda).

 

 

 

 

Západ tlačí Rusko skrze Ukrajinu a Sýrii ke III. světové válce, kterou už dávno začali. Rusko se musí dívat, jak umírají jeho ženy, děti a muži z Doněcké a Luganské oblasti. Ukrajina se dřív nebo později vrátí, ale tolik mrtvých, aby se oligarchové dostali k přírodnímu bohatství země a obsadili buferní zónu Ruska? Každý vidí, o co jde Americe a EU. Dovolíme jim to? My máme naše osudy v rukách a na nás záleží, zda naše děti budou v budoucnu jen muslimští otroci, nebo ozářené mrtvoly.

Povstaňme a řekněme hlasité Ne! Sdílejte, ať se všichni dozví pravdu než se to smaže!

Sdílejte s přáteli:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.