Nekouřím už 259 dní, cvičím každý den a je mi báječně


Nekouřím, cvičím každý den a je mi vážně báječně 😉

Bylo to přesně 26.6. 2015, kdy jsem se rozhodla, že zvítězím nad démonem cigaret a tehdy se ke mně přidalo ještě 40 dalších dobrovolníků. Jsem moc pyšná na sebe, ale i na ostatní, kteří se dali společně se mnou do boje proti démonu cigaret. Nekouřím, nesmrdím jako popelník a neutrácím zbytečně své vydělané peníze. Jsem zářný příklad, jak přestat kouřit sama, bez lékařů, náhražek a zbytečně investovaných peněz do nějakých rádoby kurzů. 😉 Mohla bych být jednou z nich a začít prodávat sama sebe tím, že vám budu postupně odhalovat své know how, jak přestat kouřit. Já ale chtěla, abyste se cítili stejně tak báječně jako já a naprosto zadarmo. Stáhněte si tedy mou příručku a dbejte mých rad a postřehů. Na začátku to bude těžké, ale pak už se vám bude zdát, že cigareta k vám přestává patřit. Je pochopitelné, že ze začátku se zakulatíte, jak budete pořád něco mlsat, ale nebojte, to vše se urovná. Přidáte si prostě do svého nového životního stylu cvičení. Klikni na smajlíka a vyplň formulář na svůj ebook zdarma-Příručka jak přestat kouřit hned 

 

nekouřím

Já jsem během týdne přibrala asi 5 kg a během 10 měsíců jsem to dotáhla z 56 kg na 68 kg. Na videu jsem už pěkná boubelka :o)

 

 

 

Zpočátku to tak děsivé nebylo a neměla jsem ani žádných 100 kg, ale já se za ta kila navíc začala nesnášet. Znáte to, když si koupíte něco pěkného na sebe a doma zjistíte, že ty špeky vám kazí celkový dojem super figury? Hned jak jsem se viděla v zrcadle, vztekala jsem se jako malá holka a rozhodla se, že už nechci a mým cílem se okamžitě stalo jedno jediné. Moci vyslovit, že už nekouřím a jsem zase štíhlá. Omezila jsem jídlo a začala cvičit doma na rotopedu. Přidala jsem nějaké cviky i na koberci na posilování a zpevňování.

 

 

 

Každý mi určitě dá za pravdu, že domácí cvičení není nic moc oproti posilovně. Doma tolik času cvičení nevěnujete a pořád vás něco nebo někdo rozptyluje. Chtěla jsem zhubnout a tak jsem musela začít jednat. Začala jsem chodit do fitka u svého bydliště. Už to budou dva týdny. Zamilovala jsem si tu dřinu a následné vyplavení mých endorfinů. Tu příjemnou bolest, když vás bolí celé tělo z cvičení. Dělám si fotky k porovnání a raduji se z úspěchu. Přemýšlela jsem dlouho, do jaké posilovny budeme chodit a porovnávala všechny u nás v okolí. Nakonec to vyhrála posilovna u nás v Tróji. Vedou jí dva sympatičtí bývalí mistři kulturistiky a jsou v tom velmi dobří. Mě se hned ujal Zdeněk, který mi ukázal jak mám cvičit na strojích a které stroje mám používat. Ze začátku mi naložil a divil se kde beru tu energii, když jsem za ním pořád běhala, že chci ještě. Myslel si, že budu mít dost, protože jsem si po cvičení celého těla dala ještě 30 minut vakua. Holky, vážně je to super na celulitidu a zhubnutí. Podobá se to běhání ve vodě, když vám voda sahá skoro po pás. Také tak ztěžka běháte a ještě se u toho příjemně zpotíte. Já jsem po 30 minutách splavená, jako bych vylezla právě ze sprchy.

 

 

nekouřím

 • Rychlejší spalování tuků
 • Rozproudění a zlepšení krevního a lymfatického oběhu
 • Zvýší se průtok krve (kůže se stává pevnější a pružnější)
 • Zmírnění až odstranění celulitidy
 • Tvarování postavy
 • Fyzická kondice
 • Odstranění toxinů a škodlivých látek z těla
 • Odstranění potíží tzv. „studených nohou“
 • Zlepšení kardiovaskulárního systému
 • Antiaging – zpoždění procesu stárnutí

Cvičení jsem propadla a zakoupila jsem permanentku pro sebe i pro svého přítele. Jestli můžu poradit, tak je výhodnější koupit si na celý měsíc i s vakuem za 800,- Kč. Jsem zvědavá, jak budu vypadat po dvou měsících každodenního cvičení. Fotky posilovny a mé úspěchy jsem pro vás nafotila, tak se kochejte a přidejte se ke mně. Nekouřím a cvičím a cítím se skvěle.

 

 

20160404_174817

 

20160331_193629

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cf84c57a3766af7d8cfbd0a2cbdd532145c8b82f2b6a66e96eb39249612b2879

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak jak jste na tom vy? Stále nekouříte? Přidejte se k nám co už máme to nejhorší za sebou.

Já nekouřím už 259 dní a jsem frajerka, 😉 že chráním své zdraví a zdraví svých dětí. Buďte frajeři i vy!

Sdílejte s přáteli:

2 komentáře u „Nekouřím už 259 dní, cvičím každý den a je mi báječně

  1. Já děkuji, že jste si přečetl Jane můj článek.Posilovna je skutečně velmi pěkná a taková rodinná. Jeden druhému pomůže a vysvětlí jak správně cvičit a majitelé jsou odborníci. Jsem tam každý den. Po práci se mám na co vždy těšit. Ráda se tam s vámi setkám. Eva

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.