Nový vztah překonání strachu


Našli jste sami sebe a začínáte cítit, že jste připravené znovu uvěřit a začít nový vztah?

Hledáte ve svém okolí a některé se přihlásíte na seznamku? Na seznamky pozor holky! Nenaleťte jako já na sladká slovíčka, příjemný vzhled a porozumění. Tohle vše muži na seznamkách velice dobře ovládají. Pokud ještě nejste silné a vyrovnané z předešlých vztahů, tak tam vůbec nelezte! Je to potom jako zlé probuzení ze snu. Najednou si uvědomíte, jak moc jste byli hloupé a kolik jste ztratili zbytečného času s nějakým svůdníkem ze seznamky. Očaruje vás a připoutá si vás k sobě, aby si později s vámi mohl hrát a zneužíval vás pro své potřeby. Sex, peníze, péče nebo bydlení. Tito muži mají jediný záměr, co od vás chtějí. Oni nechtějí vás, protože vy je nezajímáte! Tam nový vztah moc šancí nedává. Samozřejmě, že se najdou i výjimky. Jsou třeba muži, co pracují od rána do noci a nemají na seznámení čas a pro ty je seznamka jediné místo, kde by mohli najít svou budoucí vyvolenou. Také muži, co nemají odvahu se seznamovat v reálu a na internetu jsou odvážnější, nejsou špatnou volbou. Chce to jen být opatrné a nestát se naivní krávou jako jsem se stala já. Pro mě zatím nový vztah je někde ve vzdálené budoucnosti, pokud překonám ten strach a uvěřím novému partnerovi. Vy se ale holky, bát nemusíte a pořádně se do toho opřete. Pokud nechcete být samotné po zbytek života, tak se novému vztahu nebraňte. Nového partnera, berte takového jaký je a hlavně ho neměňte. Zabít někomu osobnost je to nejhorší, co můžete udělat.

 

 

nový vztah

 

 

 

 

 

 

 

Muži jsou od přírody trochu egoistické osobnosti s potřebou flirtů a svých zájmů. Neberte jim svobodu. Ve vztahu jde přeci o společné budování a zodpovědnost. Buďte sami sebou, mějte se rádi a věřte si. Mít dobrý a pevný nový vztah, je práce na celý život. Být svobodný neznamená si dělat co chci, ale svobodně o vztah pečovat. Když vám na vašem vztahu záleží, snažíte se oba, aby byl pevný a nedostal se mezi vás nikdo třetí. Tancujte podle svého rytmu a neskákejte podle rytmu svého partnera. Děkujte a chvalte za vše, co pro vás udělá a přivřete oči nad tím, když se někde povalují jeho ponožky nebo občas zapomene na vaše výročí. Muži prostě takoví jsou! Existují důležitější věci, než tyto malichernosti. Pro život jsou vždy dva více než jeden. Hned je vše jednodušší. Nechtějte, aby dělal vše za vás nebo nesl tíhu vztahu sám. Pomáhejte mu a buďte mu oporou v těžkých chvílích a sdílejte jeho přání a sny. Posouvejte ho dál a děkujte za každý krok vpřed, který udělá. Udělejte ze svých mužů úspěšné a spokojené muže.

Stejné by to mělo být však i ze strany vašich partnerů. Oboustranná péče o toho druhého je důkaz, že vám oběma na vztahu záleží. Nikdy vztah neudržujte, pokud se v něm necítíte dobře a sami sebou. Raději buďte samotné. Fakt to není nic tak hrozného. Nový vztah přijde. V kvalitním vztahu jsou dva, co to chtějí a ne ti, co tam musí být. To je ten veliký rozdíl. Vědět že chci, aby byl můj partner spokojený, je něco více, než jen že musím něco udělat. Celý život se učíme nové věci a o vztazích slýcháváme různé teorie a nauky. Moje rada pro nový vztah zní.

,,Dělejte, co chcete a do ničeho se nenuťte.“

To je ta svoboda, kterou se oba dostanete ke spokojenému a pevnému rodinnému zázemí. Vaše děti budou šťastné a do budoucnosti si ponesou správný vzorec pro svůj vlastní život. Takže holky, rozum do hrsti a při výběru logickým postupem uvažování vybírejte toho pravého. Poslouchejte své vnitřní já a nedejte tolik na srdce. To totiž občas lže. Na každou otázku chtějte odpovědi a ty si potom spojte do jediného bodu. Pak budete vědět vše, co potřebujete.

Taky se pořádně podívejte na internet, jestli ten váš vyvolený nemá spoustu seznamek. Dnes už najdete vše. Pokud ano, tak rychle pryč. Ze svůdníka partnera, který by vám byl oporou, nikdy mít nebudete. Hledejte, pátrejte hned, ať neztratíte rok a půl života jako já. Nevěřte lžím a sladkým slovům. Dívejte se na skutky. Muž, který si dokazuje své mužství penisem a počtem odsouložených žen, je k smíchu a ne k obdivu. Krása  není vše. Ta se jednou vytratí a nic nezbude. Krása i mládí jsou hodně pomíjivé a prázdné parametry pro pevný a vřelý vztah. Tak holky, doufám, že jsem vám dodala odvahu a vzhůru na lov. Já si ještě na toho prince na bílém koni ráda počkám. Chci svou pohádku!  Možná nový vztah poznám i já. 😉

Našli jste nový vztah, nebo teprve hledáte?Poraďte nám kde hledat :O)Napište mi!

Sdílejte s přáteli:

2 komentáře u „Nový vztah překonání strachu

    1. Moc děkuji. Jsem ráda, že se vám článek líbí. Snad v něm najdete radu i pro svůj životní příběh, protože každá ho máme jiný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.