Rozhovor s Petrem Tesárkem o divadelním projektu


14368904_1664365243875813_4110378934445789168_n

Hledá se sponzor divadla

 

Divadelní agentura R&P se věnuje divadlu pro děti, kterému její tvůrci přidávají navíc další významný prvek. Jejich představení dělají radost dětem v dětských domovech, nemocnicích, základních a mateřských školách. Petr Tesárek je ředitelem smysluplného divadelního projektu pro děti, mezi jehož partnery patří i Hospodářská komora hl. m. Prahy. Zeptali jsme se pana ředitele na pár otázek, ohledně jeho manažérské činnosti pro divadlo.

 Je složité najít v dnešní době podporu pro kulturní projekt s charitativními prvky?

Na umění je sympatické a lákavé právě to krásné snění. Jenže většinou, umělecké sny bývají obvykle větší, než samotný rozpočet. Peníze, se nám shánějí stále obtížněji a proměnit představy kumštýřů se zdá být někdy těžce realizovatelné. Na rozdíl od sportovních zápasů, nemůžeme oblepit reklamou, třeba kostým Hamleta, nebo vyšperkovat reklamními bannery dekoraci Labutího jezera. Náklady na představení se přitom neustále zvyšují. Sály, ale mají stále stejnou kapacitu a zdražování vstupného nám diváky spíše ze sedadel vyhání, než je do nich usazuje. Oslovujeme proto sponzory, investory, mediální partnery, kteří by nám s financováním divadelního projektu pro děti pomohli a vyčarovali společně s námi úsměv na rtech našich dětí.

 

divadelní

Hrajeme představení Endele Vendele a Ententýky pro děti ve věku do 12 let až sto dětských představení v dětských domovech, nemocnicích, mateřských a základních školách. Neumíte si představit, kolik radosti přináší naše hra třeba do nemocnic. Jak neuvěřitelně pomáhá. Zejména nemocným dětem, které v době hospitalizace potřebují úplně nejvíc právě okamžik, který jim umožní alespoň na malou chvíli zapomenout. Na bolest, smutek, odloučení od rodiny a kamarádů. Naším úkolem je přesvědčit případné sponzory o tom, že podpora takových aktivit má smysl.

Co naopak přináší podpora divadelního projektu pro děti jeho partnerům?

Dobrý pocit, že pomohli ohroženým dětem. Nepochybně i jistou formu zviditelnění u veřejnosti, která zaznamená, že dětem pomáhají. Konkrétně u nás i pozvání na akce pořádané naší Divadelní agenturou R & P, stejně jako získání certifikátu za podporu a pomoc Divadelnímu projektu pro děti. Certifikát vypovídá o tom, že právě vaše firma pomáhá žít kvalitnější život ohroženým dětem. Napomáhá rozvoji fantazie a kreativity dětí, jejich hudebního cítění i vnímání českého jazyka. Především děti i jejich rodiče vidí, že na ně někdo myslí a chce jim pomoci. Takový pocit je pro každého z nás přece vůbec nejcennější. Nicméně, velice rád bych pozval i členy Hospodářské komory hl. m. Prahy a jejich děti na některé z našich představení.

boxík

Divadelní projekt pro děti je součástí konceptu Pomáháme plnit dětská přání. Partnerem konceptu je nezisková organizace Betynka. Společně v letošním roce plnili třeba přání dětem z dětského domova v Krompachu, které si psaly své dopisy „Ježíškovi“. Pomáhal je splnit i uspořádaný benefiční koncert. Divadelní agenturou R & P. Jedno z deseti pravidel, které musíte dodržovat v rozjezdu ve vašem podnikání, je investice s časem.

divadelní

Přidejte se i vy kteří byste chtěli podpořit Divadelní projekt pro malé děti.

Divadelní agenturou R & P

 

Právě hledáme osobní asistentku ředitele

Pracovní doba od 9 – 17 hod

Pracoviště v centru Prahy v moderně zařízené kanceláři.

pro více informací volejte na : 778 424 347

Petr tesárek

ředitel divadelní agentury R & P

 

 

 

Na rohu ulice K Habrovce, poblíž stanice metra Budějovická, se nachází neobvyklý dům se žluto modrou  fasádou a z prvky podmořského dna.

 

Na domě vás přivítá nápis ,,Zdravý člověk má mnoho přání, nemocný pouze jedno“

Když vstoupíte dovnitř, překvapí vás interiér vybavený špičkovými masážními přístroji a luxusním nábytkem. Stěny jsou pomalované motivem z podmořského dna obrazy mořských panen.

Lázně Jupiter se specializují na snížení tělesné hmotnosti a vyřešení zdravotních komplikací. Wellness masáže vás psychicky i fyzicky posílí. Součástí služeb je fitness cvičení. Vše pod jednou střechou, pro vaši krásu a relax.

Procedury využívají nejmodernějších technologií neinvazivních metod a zahrnují pestrou škálu lázeňských balíčků. Vyzkoušet si můžete i samostatné procedury za skvělé ceny. Svěřte se do rukou našich profesionálů, kteří Vás dostanou do naprosté psychické a fyzické pohody.

Nekonečný svět pohody a relaxace

Výsledek obrázku pro lázně jupiter praha zkušenosti

LÁZNĚ JUPITER a.s.

provozovna PRAHA 4, Hornokrčská 31, 140 00 Praha 4 – Krč

244 463 205

605 075 726

 http://www.laznejupiter.cz

 

 


 

Sdílejte s přáteli:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.