Seznamka ano nebo ne?

Seznamka ano nebo ne?

zařazeno v: Pohled do myšlení žen | 15
Sdílejte s přáteli:

Seznamka a já.

Rozhodla jsem se, že se po dlouhé době vrátím na seznamku a podívám se, co vše se tam od mého posledního odchodu změnilo. Odešla jsem v lednu tohoto roku, protože jsem zjistila, že seznamka je pro mě vlastně zbytečná ztráta času a já přeci nemám problém se seznamovat s muži v reálném životě. Jsem odjakživa koketní typ a ráda si pokecám o čemkoliv. Nemusím si tedy hrát na nějakou Femme Fatale na seznamce. 😉 Tohle fakt pro mě není! Chtěla jsem tentokrát prozkoumat osobnosti mužů, co jsou na seznamce. Minule když jsem si s nimi psala a nechávala je u toho, že skutečně někoho hledám, tak jsem byla jen zvědavá, zabíjela jsem nudu a nic jsem nezkoumala. Teď jsem chtěla. Protože seznamka je plná ztracených lidských duší s různými příběhy. Zhruba asi po třech dnech psaní jsem měla opět chat zaplněný fotkami s různými velikostmi penisů. Muži se totiž rádi ukazují a běda, jak je nezačnete obdivovat. 😉 Hned se urazí a začnou prskat různé nadávky na váš vzhled nebo sexualitu a to vám přitom ještě před chvíli dokázali skládat velkolepé komplimenty o vaší vesmírné kráse. 😆 Pár takových pitomců a ubožáků mi bylo k smíchu a ihned jsem jim napsala, co si o nich myslím, abych je pak zablokovala. Musím ale po pravdě podotknout, že i my ženy se rády ukazujeme na polonahých selfičkách. 😳 Nejsou to jen muži.

 

couple-407150_1920Pár mých virtuálních kamarádů mi posílalo nějaké fotky, jako ukázku ženské slušnosti. Smáli se pak nad tím, co jim ta děvčata posílala za fotky a jaké nesmysly jim dokázala psát. Našla jsem si tam slušné chlapy a občas jsem si s nimi moc pěkně popovídala. Takových slušných a inteligentních chlapů na seznamkách moc není. Větší část skutečně tvoří narcistická prasata a pozůstatek zdegenerovaných rádoby mužů. Jednou mi jeden ženáč napsal, že by chtěl, abych před ním klečela jako pes a prosila ho, aby mě oš….l a u toho mu říkala pane. 👿 Samozřejmě, že něco takového bych neustála bez svého komentáře. 😉 Pro takové prase, které se o své ženě vyjádří stejným způsobem jako tenhle dobytek, mám jen jediné komentáře. 😆

 

 

boy-946214_1920Docela z ostra jsem mu napsala, co si o něm myslím, politovala jsem jeho ženu, kterou nazýval poslušnou kurvičkou a ponížila jsem jeho mužské ego, jak nejvíc to šlo. Vím, že si mohl dělat srandu a třeba si i on, stejně jako já, hrál a psal ptákoviny. V tu chvíli jsem ale byla tak vzteklá, že jsem tuhle možnost ve svých myšlenkách nepřipustila. Na seznamce najdete různé druhy mužů a každý je tam z jiného důvodu. Když je třeba muž zvyklý běhat z postele do postele, je seznamka pro něho tím pravým místem, kde najde větší množství žen svolných pouze k sexu. Některé ženy si o sex totiž přímo i řeknou a dokonce zmíní rovnou i cenu. 🙄 Podle mužů, s kterými jsem si psala a podle toho, co mi řekli, jsem se občas zastyděla, že jsem žena. Pokud byste se mě zeptali, zda se dá na seznamce seznámit a navázat plnohodnotný vztah, tak odpovím, že někdy ano, ale moc šancí tomu nedávám. Jsou osudové výjimky, kdy narazíte na muže, který je sám a nemá jinou možnost seznámení s nějakou vhodnou ženou, než se seznamovat tímto způsobem, protože je od rána do noci v práci. Seznamka je pak pro něho tím jediným dostupným místem, kde se seznámí a zároveň i pobaví. Jak říkám už po sté, těch správných slušňáků na seznamkách moc není. Spíš je to samý kurevník, hračička nebo obyčejný podvodník, co z vás láká peníze a má vždy připravenou zásobu smutných příběhů, co vše musí zaplatit. Je to prostě vše o štěstí, na koho narazíte. Slyšela jsem zážitky ze seznamek od mých kamarádek a prožila jsem si i své vlastní. Z toho všeho co znám, můžu skutečně jen poradit, aby jste byli opatrní, s kým se právě seznamujete a dali jste všemu dost času, protože nic se nemá uspěchat. Třeba tam toho svého prince skutečně najdete. 😉 Znám jednoho pitomce, co se seznamuje na seznamkách s důvěřivými ženami, zblbne jim hlavu sladkými slovy a nechá se od nich živit třeba půl roku, dokud ženám nedojde trpělivost a nevyhodí ho na ulici. Je to notorický nemakačenko a vůbec mu to není trapné být v dnešní době příživník a podvodník. Když se žena začne domáhat, aby šel pracovat a dával jí peníze, začne být na ní vulgární a agresivní a hned si začíná hledat další ženu, ke které se nastěhuje. Takhle to táhne skoro deset let 😥 Pokud se některá poznáte v tom to příběhu, napište mi do komentáře křestní jméno toho muže, co vás využil. Třeba to bude ten samý.

Napište mi, jak jste na tom vy, děvčata. Co vy a seznamky? Jaký na ně máte názor vy? Dá se tam najít ten pravý, co půjde kus života společně s vámi? Pište do komentářů nebo na fans stránky Facebooku. Když se zaregistrujete, získáte rady naší koučky Evy nebo vám naše Carolin udělá náhled na váš vztah.

 

Počet komentářů: 15

 1. Kdyz uz to tady tak hezky popisujete. Prozradte, co ceka zena ktera si na profil napise „Na zpravy typu Ahoj, jak se mas? Nereaguju“ to ji mam jako hned v prvni zprave podlejzat nabo se rovnou zeptat „za kolik?“ Protoze dnes je moderni ze to ma napsany kazda druha, pritom o sobe nema na profilu napsano skoro nic.

 2. zenska dostane moc odpocedi muze si vybirat chlap nula o ni cem jinem to neni

  • Muž si může také vybírat a nepodléhat ženám,které mu hned posílají nahaté fotky.Je to o každém z nás,jak se na seznamce chováme a co tam děláme.

 3. Nevím jak ostatní ženy, ale já po sobě záchod splachuji :O)
  K té hysterii by jste se mohli vyjádřit i vy muži, protože já bohužel zastávám názor většiny a to je ten, že žena je vždy taková jaký je muž a naopak, muž je takový jaká je žena.

 4. jako jméno dalšího dítěte?

  Proč ženský po sobě nesplachujete WC?
  Proč od prvního porodu jste nadosmrti hysterické?

  Musel jsem si rejpnout, když se tu dělají z chlapů opice.

 5. Jste vzorem pro nás zdravé brblaly. Moc Vám přeji hodně sil a k tomu nějaký ten uzdravující zázrak.

  • Ženská logika

   Moc děkuji za kompliment.Myslím, že i já si občas zabrblám,ale jedu dál a zabojuji:O)

 6. Ženská logika

  Příští rok nebo možná ještě do vánoc vznikne takové Svěř se, tady na Ženské logice :O)

  • Těšil jsem se že to bude dřív.
   Pozvi si potom sem taky osobu ať máš koho vyhazovat. :))

   Měj se RIKO
   petrko

 7. Moje taky, každý den tam chodím, ale teď už je tam většinou mrtvo.

 8. Ženská logika

  Svěř se, je má srdeční záležitost.Takové forum budu mít za chvíli i tady na ženské logice. :O)

 9. Mně jste nerozlobila, nejsem na Vás naštvaný, jen jsem chtěl ukázat, že nejen muži jsou těmi špatnými. Já se vlastně na seznamkách nikdy neseznámil, vlastně jednou jo, to si mně tam našla jedna holka, ale to byla vijímka jinak jsem se seznamoval mimo. 2x jsem se seznámil v práci, 3x při zájmové činosti a 1x na diskuzním fóru „sverse“. Kamarády jsem taky poznal jinde než na seznamovacích servrech.

 10. Ženská logika

  Mrzí mě Pavle, že jsem vás svým článkem rozlobila. To jsem v úmyslu neměla. Psala jsem, že nejen muži jsou na seznamkách zvrácení a ulhaní.Jsou to samozřejmě i ženy vůči mužům. Já měla na seznamkách horší zkušenosti, ale držela jsem se dost při zdi, při psaní svého článku, abych se někoho něčím nedotkla.Nezastávám názor, že žena patří jen ke sporáku, ale také nesouhlasím s tím co poslední dobou kolem sebe vidím. Zjistila jsem že degradací mužů, ženy čím dál tím více upadají a ztrácí ženství, stejně tak jako muži své mužství. Nepřekvapuje mě vulgarita z úst žen, násilí ani nevěry. Žena už nemůže být jen ženou. Žena musí být napůl žena napůl muž. Nebude to trvat dlouho a my ženy se budeme muset naučit zacházet se zbraněmi abychom mohli ubránit svou vlast pro naše děti, tak jako to dělají kurdské ženy a syrské.

 11. Jsem sice chlap, ale komentář přidám.
  Je zajímavé že podobné negativní zkušenosti se seznamkama mám taky, ale se ženami. Je pravda že jsem se teda nesetkal s nabídkami sexu a nevnucovaly mi své nahé fotky, ale je možné že dotyčná popisuje něco jako „sally.cz“ kde nahota je běžná. Z 90% jsou mé zkušenosti ze seznamek negativní a těch zbylých 10% obsahuje ty které umějí slušně odpovědět že nemají zájem nebo nejsou líné udělat jeden zamítavý klik na ikonku zájmu o seznámení a jednu holku se kterou jsem si nějaký čas jen tak dopisoval. Ze začátku jsem dostal hned zkušenost jak seznamování bude probíhat – odpověděl jsem na inzerát a přišla mi odpověď stylu “ pošli svou fotku a napiš něco o sobě a já udělám to samé.“ – dodnes nevím komu jsem to poslal.
  Další dobrou zkušenost mám od nějaké Hamplové, měla radost že se s ní chci seznámit, po nějakém psaní jsme si chtěli vyměnit fotky, mou dostala a svou slíbila a nic, urgoval jsem to, ona slíbila a nic, urgoval jsem to, ona slíbila a nic, tak jsem toho nechal a její špatně viditelnou fotku jsem si našel na internetu a pokračoval v seznamování, slíbila že bude v pátek v 16:00 na diskuzním fóru a nic, dobře to se může stát, tak jsem pokračoval, po nějakém čase jsme se dohodli na setkání, tak jsem jí dal číslo svého mobilu kdyby náhodou, tak aby mohla dát vědět, ona mi své nedala, ten den pršelo, tak jsem litoval že ji nemohu dát vědět že se to nehodí a čekal na domluveném místě o 15 minut dříve a o 30 minut déle a nic – nepřišla, nedala vědět, naštvaný jsem šel domů a v mejlu taky nic, tak jsem jí poslal dotaz proč nepřišla a odepsala mi že potřebovala jít do nemocnice, Za pár dní jsem si našel její číslo mobilu na nějakých jejích inzerátech a později mi ho i dala sama, za měsíc jsme se zkusily sejít znovu, těšil jsem se, přišel jsem opět o 15 minut dřív a čekal (jako idiot), když bylo asi 5 minut po daném čase, tak jsem jí poslal sms „jsem tady“ a ona odpověděla „a kde jako?“ odpověděl jsem “ na domluveném místě“ pak jsem si uvědomil že to místo je trochu větší, tak jksem to v další sms specifikoval blíže a ona nic – nepřišla nenapsala proč nepřišla, zvažoval se pokus číslo 3, ale raději jsem to vzdal.
  Na nějaké seznamce jsem viděl krásnou holku, moc krásnou, jak někoho hledá, tak jsem se překonal a napsal jí pár vět a vystihnul v nich i to jak je krásná a na odpověď jsem jen marně čekal.
  Některé holky mé snahy ocenily jen vulgárností, namyšleností a hrubostí.
  Některé vadilo že mám na profilové fotce holá ramena, protože jsem se fotil zrovna když byly vedra.

  Podle mne je lepší nehledat, přináší to méně zklamání.

Napsat komentář