Sodoma Gomora – biblická zkáza měst

Sdílejte s přáteli:

Dvě zkažená hříšná města Sodoma Gomora

 

 

Sodoma Gomora

Myslíte si, že je to přehnané, říkat tomu všemu, co se teď děje kolem nás, názvy biblických hříšných měst? Já si to nemyslím! Když se pořádně rozhlédnete, kam jsme se za těch 27 let, co jsme si udělali naší sametovou revoluci a zamávali si klíči dostali, tak si uvědomíte, že právě tato dvě biblická města teď přesně vystihují situaci u nás i v celé Evropě. Neskutečně vysoká tolerance z nás udělala hlupáky a my všichni pod pláštíkem takzvané demokracie jsme začali vše, co jsme ještě donedávna odsuzovali a nechtěli přijímat, brát jako samozřejmou, v ničem neobvyklou věc. Jak se vám líbí v Evropě a v jejím demokratickém pojetí světa? Všude kam vkročila Evropa s Amerikou jsou války, hladomor, nevzdělanost a bída. Zaniká osobnost člověka takového, jakého známe z dřívějších dob. Najednou nám nevadí, když je někdo jiný a vymyká se přírodě. Dříve to pro nás byli úchylové a nadávkami jsme na jejich adresu nešetřili. Dnes se tváříme, že je to naprosto přirozené a že muž a muž nebo žena a žena mohou mít svobodně dítě a tvořit klasickou rodinu.

Ve své knize Tajemný cizinec, jsem o tomto tématu napsala svůj vlastní názor a zde je úryvek z této 13. kapitoly

Objednej si knihu ještě dnes

Tajemný cizinec a záhadná žena s maskou úryvek z erotického románu

Občas mi napsaly i ženy a zvaly mě na schůzku, což mě vždy trochu zaskočilo. Některé byly skutečně lesbicky založené a ty ostatní chtěli chat nebo se mě ptaly na Giorgiho, protože jsem měla na svém profilu jeho fotky.
Nejsem rasistka, ani neškatulkuji lidi podle náboženství, nebo národnosti. Ať si každý žije po svém, pokud tím nikomu neublíží. Co však nechápu a dost mě vytáčí, je ten cirkus, který homosexuálové a lesby kolem sebe vytváří. Pořád ty jejich věčné boje za svobodu jejich orientace, místo toho, aby si uvědomili, že jsou odlišní a dle mého názoru je to vše proti přírodě a Bohu. Jejich trapné a nechutné gay parade, kde jsou jejich malé děti a musí se dívat na polonahé zmalované dospělé kašpary. Jak může tohle někdo pojmenovat pochodem hrdosti, to vážně nechápu. Tak nějak se připravuji na pochody pedofilů, nekrofilů a zoofilů. Ty budou určitě už za chvíli pod záminkou demokracie, tolerance a mírumilovnosti vymýšlet svá místa ve společnosti. Takže ještě si pořád myslíte, že Sodoma Gomora není v současné době na zemi znovu?

Na tomto videu nám chtějí dokázat a vymýt mozek, že dotek opačného pohlaví je směšný a vysilující zážitek.

 

 

Mám spoustu známých mezi homosexuály, ale ty nikoho neotravují a žijí si poklidným životem. Nemají zapotřebí se pořád někde vystavovat polonahý a hlásat jak jsou diskriminovaní. Pracují a jsou pro společnost prospěšní a co se děje za jejich zavřenými dveřmi, je jejich soukromí a jejich věc. Jsou spolu a to je pro ně hlavní. Sami uznali, že nejsou přirozený partnerský pár a tudíž o dětech ani neuvažují, protože by to mohlo těm dětem dost ublížit v jejich rozvoji a sexuálním vývoji. Používají kondomy a zachovávají si i věrnost, takže se nenakazí pohlavními chorobami. Je totiž naprosto logické, že právě mezi homosexuálními páry a nezřízeným způsobem života se AIDS množí mnohem rychleji.
Co asi vyroste z dítěte, které má dvě matky nebo dva otce?

 

Takto dopadnou naše děti s demokratickou a tolerantní výchovou. Jak se vám líbí zábava našich dětí?

 

 

Samozřejmě nevyrovnaná osobnost, protože kolem sebe uvidí ten skutečný, fungující model rodiny. Otce, matku a děti! Ne, plody ze zkumavek a takzvané rodičovství! Zajisté by si prošli i šikanou od svých spolužáků, neboť děti jsou bezprostřední a odlišnost mezi sebou přijímat dost dobře nedokážou. Ještě vše vidí svým dětským pohledem a někdy svým chováním i ublíží. Ti co tvrdí, že děti homosexuálů budou v sexuální orientaci a běžném životě heterosexuální, tak lžou nám i sami sobě! V zahraničí je normální, že se děti ve škole už vyučují přijímání homosexuality, jako přirozené věci. Pokud by něco takového chtěli odsouhlasit i tady v Čechách, balím kufry a nezůstávám ani vteřinu! Nedovolím, aby mé děti ve škole vedli k bludům a nesmyslům této upadlé myšlenky. Doufám, že naše země toho bude ušetřená.

Tolik úryvek z erotického románu Tajemný cizinec ( Nový erotický román od neznámé české spisovatelky)

Stejně jako nám dnes budou do škol, školek a hlavně do médii nenápadně vsunovat vše o mírumilovnosti a hrůzách války, abychom žadatele o azyl přijali s otevřenou náručí a bez reptání. Naše peníze teď půjdou hlavně na účet  k migrantům, než k nám. Nyní už pracujeme pouze tři týdny pro sebe a týden je odpracovaný pro stát, aby měl z čeho plnit kasu NATO, OSN, EU a dalších zbytečných neziskových organizací. Naše děti budou migranty i jejich dětmi okrádány, znásilňovány a zabíjeny a my budeme bezbranní, stejně jako policie. Naše vláda dostala dost dobře zaplaceno, ale hlavně nejen naše vláda, ale i vlády ostatních států EU, které  jsou vydírány Amerikou. Už všichni vědí, kdo hlavně má prospěch z toho všeho, co se děje. Uprchlíci se plaví na lodích amerických společností, terorismus a Islámský stát, je dítě Ameriky a investuje peníze na terorismus, zbraně a zároveň oslabení Ruska ze strany Ukrajiny. Dokonalé a přitom tak pitomé. Vše naplánované pro oslabení  ekonomiky Evropy a její pád, aby zadlužená Amerika nebyla nejchudší na světě a nepřišla o svou moc.

„AMERIKA“ náš velký bratr a spasitel.

Na zničení států a jeho ekonomiky jsou vypracované studie a plány bod po bodu. Nejprve jsou vysláni ekonomičtí vrazi, aby podplatili a zkorumpovali vlády světa. Když neuspějí nebo mají takzvaní diktátoři své požadavky, vždy tam pak vypuknou nepokoje a následně válečný stav. Nemusíme chodit daleko pro konkrétní příklady. Mezi nejznámější důkaz, jak se dokáže někdo postarat o zničení země, je zničený Irák, Líbye a teď i Sýrie. Sadám Husajn a Kaddafi! Jsou mrtví, protože měli své požadavky a chtěli, aby jejich nafta a přírodní bohatství sloužilo hlavně jejich obyvatelům. To se však západu a Americe nelíbilo a tak rozpoutali peklo. Teď jdou po Asádovi, prezidentu Sýrie. Asád má však velkého zastánce spravedlnosti a tím je  Rusko. Ze všech stran čelí Rusko ohrožení a tlaku západní a americké politiky. Sankce a další ekonomické znevýhodnění Ruska, ale hlavně ohrožení jeho vlastní bezpečnosti ztrátou Ukrajiny a buferní zóny Doněcka. Svou tvář zachránce si stále drží i přes všechny nevýhody, které má na své straně. Rusko miluje svůj národ a polovina z jeho obyvatel jsou stoupenci Islámu. Pokud by se radikalizovali, znamenalo by to třetí světovou válku mezi křesťany a muslimy na celém světě. Proto Putin na zasedání OSN vznesl otázku, zda ti, co svořili terorismus a Islámský stát pustili k moci si uvědomují, co spáchali. Rusku jde skutečně o rovnováhu světa. Bez Ruska by byl na světě chaos a byli bychom pod totální mocí západních zemí a Ameriky. Během první a druhé světové války se dostali k moci ti, co jejich čísla obětí jsou stále ukazována a zveličována, jako kdyby nacisté vraždili jen je. Židé Sionští. Jsou ve všech světových korporátních společnostech a oni se snaží pomocí moci a peněz získat totalitní absolutní moc. Vlny uprchlíků, které  míří do Evropy a už jsou i zde, jsou nástrojem ke zničení Evropy takové, jak jí známe. Tito lidé přináší s sebou nemoci a zlo. Přichází mladí muži a chlapci, kteří jsou sexuálně frustrovaní. Znásilňování Evropských žen a dokonce už i zabíjení. Homosexuálové i heterosexuálové a dokonce i zoofilové a pedofilové. Otázka která visí ve vzduchu? „Chceš to Evropo?“

Toto je jediné video kde se zachoval film Arkady Mamontova, Sodoms.

Někomu se nelíbilo, že by se mělo o problému homosexuality a zkaženosti morálních hodnot člověka hovořit a tak se video smazalo na většině serverech.

 

 

 

Dnešní mládež zkouší homosexualitu poznat a přitom je to pro ně bomba a nejmodernější věc a taky super zábava, když si kluci olizují jazyky a holky, aby nebyly pozadu, tak se zdatně okusují a masírují se vzájemně pro zábavu chlapců. Ano takhle chutná západní život s demokracii a tolerancí. Nyní přichází zničení té odporné a hříšné Evropy. Opět podotýkám, že to není silný výraz, ani nijak zaujatý proti žadatelům o azyl. Multikulturní Evropa, uspořádání na mapě, protože Evropa už nebude dlouho taková jak si jí pamatujeme. Všechny peníze, které jsme investovali do příchozích uprchlíků a další, které ještě budeme muset investovat, sníží ekonomiku Evropy. To je to jediné, o co velkému bratru USA jde. Celá tato genocida lidské rasy je v zájmu někoho, kdo chce získat absolutní moc nad světem a obsadit Blízký Východ, protože původní obyvatelé utekli před válkou. To co oni mají tam, to přinesli sem. Sodoma Gomora už i z jejich kultury. Každý člověk, který má aspoň trochu logického myšlení nebo obyčejný selský rozum ví, že oni se nikdy nepřizpůsobí. Nedokázali jsme si poradit s našimi Romy! Nebo snad ano? Jsou nezaměstnaní, protože všechny státní podniky jsme již prodali a na stavbách pracují Ukrajinci načerno. Bez peněz si rozeberou své byty, které dostanou, aby to vše prodali do sběrny. Kradou a už se dobře zaučili i v jiných trestních činnostech. Berou drogy a hrají automaty. Radovali jsme se, že emigrují do ciziny a těšili se na klid bez nich a z té euforie jsme si neuvědomili, že museli prodat byty, aby se tam dostali a měli peníze na cestu a že je v té cizině vůbec nemusí přijmout.  No vidíte a takhle přesně to bylo. Vrátili se, my jim dali nové byty a oni si pozvali své rodiny ze Slovenska, kde jsou povaleči zvyklí na gheta a nicnedělání. No když Gádžové dávají, proč by nebrali že? Berou všichni a nejen Romové. Mezi Čechy je dost alkoholiků, násilníků i gamblerů a líných prasat, co se nechají živit rodiči nebo partnery. Pro ně ale práce je a nepracují. Tak proč když Rom práci nemá, protože nemá vzdělání a většina Romů bohužel dělá špatnou pověst těm slušným, by si nevzal od státu, když dává?

Opět znám spoustu Romů, co jsou pracovití a většinou jsou to umělci z hudební branže nebo umělečtí řemeslníci. Ti chtěli něco dokázat sami sobě i společnosti. Jsem pyšná, že jsem je poznala a patří k mým přátelům. Takže vidíte, že my si neporadili s našinci a teď tu máme osoby s jinou mentalitou a s náboženstvím (Islám), které je válečnou ideologii na zničení a zotročení Evropy a všech nevěřících v ní. Jsou naučení od malých dětí učit se Korán nazpaměť, zabíjet a nenávidět. Jsou mlácení učiteli i rodiči. Matky jsou hrdé, že se jejich syn stane mučedníkem a roztrhá ho bomba. Tohle je přeci pro Evropskou matku nepřípustné. Už teď nám hrozí, že naši muži a naši synové půjdou bojovat za jejich svobodu, zatímco oni si tady budou vybíjet na Evropanech své násilnické choutky a zvrhlosti. Na závěr právo Šarija se projednává ke schválení v některých Evropských státech a pedofílie už začíná být tolerovaná u dětských nevěst. Znásilnění je hra a vražda má podtext nějakého prožitého stresu. Jak říkám, Sodoma Gomora je zpět a Bůh co nejdříve zasáhne. Vy co věříte, upevněte svou víru a ti co co nevěříte, připravte se, že už se nebudete budit a usínat jen s běžnými starostmi, ale budete přemýšlet, jak se dostanete do práce a vaše děti do škol živí.

 

Teď mě třeba ukamenujte, ale tak to vidím já očima žen a logického myšlení. Konec Evropy je tady. Sodoma Gomora.

 

Sdílejte s přáteli:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.