Strach z přílivu cizinců – tajemství migrace


 Migrace a její následky

 

 Migrace, Islám, Amerika, EU, Rusko. Poslední rok neslyším a nečtu nic jiného, než tato témata. Sledovala jsem internet a pozorovala na sociálních sítích reakce lidí, kteří se k situaci staví jako k pomoci v nouzi a těch, kteří se bojí o svou vlast a nechají se občas unést emocemi. Pochopitelně, že s každým násilím ze strany migrantů, stoupala nenávist a strach ze strany uživatelů sociálních sítí. Občas jsem nestačila pochopit,co je vlastně pravda a co lež. Ze všech stran se na mě začala hrnout americká propaganda, ruská propaganda a EU,také nebyla pozadu se svými rozhodnutími z Bruselu. Člověk musí mít určité znalosti z historie, vlastní myšlení a nestranné názory a statistiky, aby se v tom chumlu informací zorientoval.

 

war-913133_640Konspirační teorie a hlavní dvě náboženství se staly mým večerním studiem po příchodu z práce. Snažila jsem se dívat na vše nezaujatě, ale při zvěrstvu páchaném ze strany radikálních muslimů i videí na youtube o zákonu Šarija, jsem se ani já neudržela pláče, křiku a zoufalství ze strachu o životy mých dětí. I mně vyletěla občas z pusy emoční poznámka ke směru těch násilníků, co jich byl najednou plný internet. Jsem matka čtyř dětí a jako každé matky se mě dotýká pedofilie, znásilňování a ponižování žen, zejména před očima dětí. Po všem co jsem zjistila a poznala, jsem pochopila, že takové množství lidí, kteří mají jiné náboženství, zvyky, tradice a v neposlední řadě hlavně mentalitu, do Evropy nepatří. Bylo mi jich líto, to je pravda, ale vpustit je všechny sem, byl holý nesmysl. To Evropa nezvládne bez občanských nepokojů.

 

Cenzura na internetu nic nevyřeší a čím víc budou zastrašovat a trestat obyvatele Evropy za jejich oprávněné  reakce na migraci, bude stoupat nespokojenost s vládou všech států a s EU v první řadě. Měli bychom přestat už lézt do zadku Americe, protože nikdy nesmíme zapomenout na to, jak nás po válce bombardovala Americká armáda svými letadly a to jen proto, abychom nebyli průmyslově silní a nedostalo se naše bohatství do moci bývalému SSSR. Pak si ještě nechali zaplatit spoustu milionů za poškozené firmy Německa a laskavě nám půjčili na obnovu po válce. 😉 Ti to ale skvěle umí, chlapci američtí. 😀 Čím to, že když jsou na mizině, hned je někde nějaké občanské povstání nebo válka a zbytečné zabíjení? Celé to je opět divadlo, jak se dostat do Ruska? Dostat Rusko a oslabit na třech frontách? V Rusku jsou muslimové a pravoslavní křesťané a radikalizace by byla, pro ně  ránou zevnitř. K tomu boje na Syrském území, kde jako jediné Rusko bylo oficiálně pozvané vládou prezidenta Asáda a ti ostatní „šašci“ (NATO, EU) si tam už skoro dva roky hrají na spasitele, aby si pak mohli pěkně rozdělit Sýrii a její naftu s nerostným bohatstvím a rozšířili Izrael.

Do třetice Ukrajina. Ukrajinci jsou hodně pracovití a obzvláště ženy tady otročí i 12-15 hodin u soukromníků, co v nich vidí levnou sílu, ale ekonomicky to ČR vůbec nepomůže. Oni totiž všechny vydělané peníze posílají domů na Ukrajinu a tam si za ty peníze staví honosné domy, neřkuli paláce. Projet jednou ulicí na vesnici je jako projíždět cirkusem LGB průvodů. 😉 Každý dům zlatý nebo stříbrný plot či střechu, barevně neslučitelné a přesně jak řekla paní Škopková ve Slunce seno jahody.

„Když oni vyženou, my vyženeme, ještě o patro výš“

Prostě hrůza. Nedivím se, že naletěli slibům EU a zdevastovali si svou ekonomiku. Proto ruský prezident Putin zrušil neziskové nadace placené západem a Amerikou. V něčem jsem tedy měla jasno, ale v něčem ještě tápala. Emoce se mnou cloumaly ze strany na stranu tím, jak jsem neměla jistotu v lepší budoucnost. Rozhodla jsem se tedy pozvat do Prahy našeho občana, který žije dlouhodobě v Německé republice v hlavním městě Berlín. Pan Zdeněk Chytra nepatří k žádné politické straně, ani nekandiduje do vlády.

Zdeněk Chytra 2

Zdeněk je obyčejný člověk jako každý jiný, který se bojí o své milované a o své přátele. Nemyslím si, že strach by měl být v takovéto napjaté chvíli nazýván jako xenofobie, ale bohužel naše obavy, protože máme zdravý rozum, tak bohužel nyní nazývány jsou. Vláda se snaží potlačovat naše vnímání politického dění a migraceVlna žadatelů o azyl stoupá a příchodem tepla se ještě zvýší. Migranti jsou unavení, hladoví a zesláblí po tak dlouhé cestě nebo čekání v  střediscích. Jejich agrese bude stoupat a naše reakce budou čím dál tím více emocionálnější. Strach o naší budoucnost a budoucnost Evropy, protože cizinci, kteří k nám míří, jsou jiní než my. Pro nás je utrpení zabít o vánocích kapra a nám přes videa na youtube někteří radikálně smýšlející vzkazují, že nás jdou podřezat. Normální člověk se bojí a my ještě normální jsme! Nám ještě mozek zatím nevymyli. Migrace v takovém množství cizích lidí není žádost o pomoc a azyl! To spíše vypadá jako stěhování národů. Položila jsem Zdeňkovi otázky, které mi už hodně dlouho znějí v hlavě a vy se teď můžete podívat na celý záznam rozhovoru.

Prolog k videu

Nejsme rasisté, ani xenofobové, jsme jen lidé, co mají strach. Jsme rodiče dětí, které si chceme ochránit. Jsme občané České republiky a obáváme se neznámého, plíživého zla. Nejsme žádná politická strana! Chceme pomoci, ale nechceme za svou pomoc zaplatit životem. Migrace je normální přesun osob z různých států. Migrace nesmí být dobývání jiných států.

TAK JAKO VODA UHASÍ OHEŇ, TAK I ISLÁM MŮŽE UHASIT KŘESŤANSKOU VÍRU, POKUD JÍ NEOCHRÁNÍME A NAOPAK. UZAVŘEME HRANICE A VYSTUPME Z EU. SPOJME SE S OSTATNÍMI, KTEŘÍ CHTĚJÍ TO SAMÉ CO MY. POMÁHAT TĚM CO NAŠÍ POMOC POTŘEBUJÍ, BEZ ZBYTEČNÉHO KRVEPROLITÍ. ŽÍT V LÁSCE A V MÍRU. MY MILUJEME SRDCEM, ALE DOKÁŽEME I NENÁVIDĚT, KDYŽ NÁS NĚKDO OHROZÍ. EVROPA POVSTANE JAKO JEDEN NÁROD, POKUD UCÍTÍ OHROŽENÍ. BŮH NÁS OCHRAŇUJ, PROTOŽE MY ZAPLATÍME ZA CHYBY A KRUTÉ HRY SVĚTOVÝCH OLIGARCHŮ. SATAN SE VYNOŘÍ Z MOŘE, STOJÍ VE ZJEVENÍ SV. JÁNA. ZNOVU SE POTVRZUJE, ŽE BIBLE JE PRAVDIVÁ PŘEDPOVĚĎ NAŠICH ŽIVOTNÍCH VÝHER A PROHER.

 

Sdílejte s přáteli:

2 komentáře u „Strach z přílivu cizinců – tajemství migrace

  1. Jako zdravotní sestra jsem kdysi pracovala v zařízení,které bylo církevní.Přesto k nám přijali Čečenku,která se svým manželem a jejich pěti dětmi už v naší zemi žili asi 14 let-muslimové.Na sesterně jsme měli na zdi kříž a ona ho neustále sundávala,že nemůže být v místnosti,kde je kříž.Několikrát se v pracovní době modlila,někam zalezla se svým koberečkem.V létě měli ramadan,který trval měsíc.Nesměla ve dne jíst,ani pít- v těch vedrech,až když zapadlo sluníčko.Takže byla v práci nevyspalá,protože v noci jedli a pili a přes den hlady kolabovala a dehydratovaná.Jednou se na mě rozkřikla,že je to pro ni urážející,když se v její přítomnosti vysmrkám.Řekla jsem jí,že u nás už malé děti učíme smrkat,aby nedostaly otitis-zánět stř.ucha a že já jsem tady doma,ve sví vlasti a nebudu se učit pravidla koránu.Ta jejich víra vznikla někdy v 6.-tém století.Zavřít hranice a nepouštět je sem-to je jedinné a nejlepší řešení.Kdysi jsem četla,proč u nás nebyli za doby Marie Terezie cikáni-tehdy vydala zákon,že cikán,který překročí naše hranice bude oběšen.Naše romské spoluobčany nám do Čech naplavil Stalin,z oblasti od Uralu,asi měl důvod,proč je tam nechtěl.Komunisti se snažili je převychovávat-byl zákon,kdo nepracoval,tak ho zavřeli.Jestli je někdo naivní a myslí si,že islámisty převychováme,tak nepřevychováme.Takže to zopakuji-zavřít hranice.

    1. Máte ještě nějaké negativní zkušenosti s žadateli o azyl Miroslavo?
      Moc děkujeme za váš příspěvek, který nám ukázal, že to s nimi skutečně jednoduché mít nebudeme.Je to vše o nás, bez nás ale už se s tím nedá bohužel nic udělat.Propaganda nenávisti vůči Rusku se rozjela a nám všem pomalu a postupně musí být jasné co tím vším sledují ti co vše řídí.Upsali jsme se po pádu komunismu, stejně jako Faust ďáblovi a není cesty zpět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.