Tajemný cizinec a záhadná žena s maskou

      

 

IMG_2301-1     

 Láska není zas tak jednoduchá, jak to na první pohled vypadá.

Nahlédněte do života jedné obyčejné ženy, která svůj strach z lásky ukrývá pod svými maskami.

 

Kniha, Tajemný cizinec a záhadná žena s maskou, pojednává o zmatených pocitech jedné obyčejné ženy, která se neumí vypořádat se svým strachem z lásky a ze vztahů. Neopětovaná láska,  tajemný cizinec, sny a fantazie tajemné ženy s maskou. Přes den matkou, kolegyní, dcerou, neteří, kamarádkou a v noci žena vamp. Vše jsou jen obyčejné příběhy, které nám život upraví tak, jak bychom to ani nečekali. Tajemný cizinec vtrhne i do vašich životů. V telefonu, v tabletu i ve vašem počítači, vám zpříjemní váš čas. Když  knihu čtu s odstupem času, zjišťuji, jak moc pro nás pro ženy je důležité věřit, cítit a mít svou jistotu v lepší dny. Teď mě napadá! Co když i vy jste se setkali, se záhadným cizincem ? Čtěte pozorně, možná je to i váš příběh!

Po registraci a zaplacení, obdržíte knihu Tajemný cizinec a záhadná žena s maskou do své emailové schránky.

Objednávejte už nyní na webovém formuláři nebo na info@zenska-logika.cz

Informace o došlé platbě  na tel: 608863017

Příjemné  chvíle při čtení českého erotického románu.

Úryvek z knihy Tajemný cizinec a záhadná žena s maskou

 

Nalíčila jsem se a oblékla. Kluci už o Giorgim věděli a byli rádi, že se jejich máma už zase usmívá. Přáli mi ten pocit štěstí, který teď na chvíli prožívám, protože nechtěli, abych zůstala sama, když už nejsem s jejich otcem.

„Buď opatrná a kdyby něco, volej!“ kladli mi na srdce.

„Nebojte se, je tam spousta lidí, nebudu s ním nikde sama,“ usmála jsem se na ně.

Pořád jsem se ještě bála, aby mi nechtěl ublížit a jen mě nevyužil jako ostatní. Vždyť se známe jen pár dní a po chatu a Skypu, mi může namluvit, co chce. Poznal, že jsem slabá a snadno zranitelná. Probírala jsem cestou na zastávku všechny možné možnosti, co se můžou stát. Vystoupila jsem na Kobylisích a stoupla si ke sloupu před Katastrálním úřadem.

Brzy tu bude. Znovu se mě začal zmocňovat strach. Po chvíli mým tělem projely ty neznámé proudy a já cítila, že už je blízko. Zvedla jsem hlavu a uviděla Giorgiho. Měla jsem co dělat, abych se udržela na nohou. Bože co to se mnou je? Snažila jsem se zachovat klid a nedat nic na sobě znát, i když jsem pomalu nemohla ani dýchat.

„Ahoj.“

„Ahoj,“ pozdravila jsem a nutila se znovu popadnout dech.

Byl tady a díval se na mě těma krásnýma, modrýma očima. O něco vyšší než já a na sobě měl koženou, béžovou bundu s béžovou kšiltovkou. Moc mu to slušelo. Usmál se tím krásným, svůdným úsměvem a ze mě rázem spadl veškerý strach. Na chvíli jsem sňala svou masku.

„Půjdeme, tam do toho baru na rohu,“ pobídla jsem ho.

„Jasně,“ odpověděl a vzal mě za ruku.

Sedli jsme si ke stolu a čekali, až nám přinesou kávu. Povídali jsme si, jako bychom se znali už déle. Mluvil docela dobře česky. Ten přízvuk, a to, jak některá slova říkal jinak, bylo vše tak roztomilé a zároveň sexy. Vzal mi ruku do svých dlaní a jemně mě kousnul na hřbet dlaně.

„Chutnáš dobře, panenko, zlato moje,“ zašeptal a díval se upřeně do mých očí.

Začala jsem cítit, jak mi uvnitř hoří celé tělo a okamžitě jsem měla všude husí kůži. Kolena jsem musela pevně přitisknout k sobě, aby si nevšiml, jak jsem se celá roztřásla. Přestávala jsem dýchat a zakoktávala se. Reakce na Giorgiho byla tak silná a pro mě tak neznámá. Proboha, co se to se mnou děje? Tohle vůbec neznám. Žádný muž na mě takhle nepůsobil. Ta přitažlivost byla pro mě tak silná až magická. Musím honem vše ukrýt, aby si toho nevšiml.

Nechci, aby věděl, jak velkou moc nade mnou má. Nemohla jsem se na něho vynadívat. Hltala jsem každé jeho slovo. Měl klidný, vyrovnaný hlas, ale přitom tak důrazný. Cítila jsem, že je to silný muž a byl i velmi inteligentní. Mluvil neustále o svém synovi a já si všimla lásky v jeho očích, když o něm mluvil. Věděla jsem, že je to skvělý otec a že svého syna miluje. Už jsem se ho tolik nebála.

Byla jsem uvolněná, šťastná jen trochu zmatená z reakcí mého těla. Tenhle muž je pro mě něčím zvláštní a já nevím čím. Byla jsem si vědoma toho, že něco tak krásného co mezi námi je, bude můj dar od boha za všechnu mou bolest a trápení.

Nikola Müllerová autor fotografii.

 

Sdílejte s přáteli:

7 komentářů u „Tajemný cizinec a záhadná žena s maskou

 1. Četla jsem tajemného cizince a ohromilo mě to. Na konci jsem plakala, jak špatně to vlastně skončilo, konec je otevřený, je jasné, že ve dvojce bude rozuzlení a věřím, že Evča už konečně najde štěstí :-*

  1. Milá Věrko, pokud vám skutečně kniha vehnala slzy do očí, znamená to, že vyvolává přesně ty emoce, které měla.Hrdinka Eva a její tajemný cizinec Giorgi vás v dalším díle nenechají ani na vteřinu v klidu. Jejich život vás vyděsí, ale i mile překvapí a je možné, že na konci příběhu se dočkáte i dlouho očekávané svatby.Nechejte se překvapit a sledujte naší ženskou-logiku,ať vám první vydání neuteče.

 2. Jsme velmi rádi, že se vám kniha Tajemný cizinec a záhadná žena s maskou líbí.
  Druhý díl pokračování by měl být vydaný v květnu 2017.
  Rezervovat si ho můžete od dubna opět za zvýhodněnou cenu pro naše čtenářky.K rezervaci využijte email info@zenska-logika.cz a do poznámky napište ,,Návrat tajemného cizince“ se svým jménem.
  Poté, vám bude zaslaný slevový kupon, který si uschováte a při realizaci objednávky knihy v měsíci květnu, kupon uplatníte.Přesný návod i s použitím, obdržíte do vašich emailových schránek
  Ještě jednou děkujeme za vaší přízeň.

 3. Ze začátku byla skeptičnost a nedůvěra k novému nepoznanému.Po přečtení musím uznat, že tohle je úplně jiný pojmutí erotické literatury. Ve mně se pudy probudily také a po dlouhé samotě a nedůvěře v chlapi už vím že nechci být samotná.Nakoplo mě to.Dovedu si představit že bych s hrdinkou knihy zašla na drink.Je normální jako každá druhá. Taky mě zajímá jak se hrdinka rozhodne a kdo je vlastně tajemný cizinec.Bude další pokračování? Objednávat se bude zase u vás? Budete zase mít i druhý díl někdy v akci nebo to bylo jenom u prvního?Díky. J

 4. Konečně něco něco pro českou ženskou.Tohle jsou naše příběhy.Já se v tom trochu našla taky. Ta ženská to neměla jednoduchý a má můj obdiv.Chvilkami, ale mně přišla jako z jinýho světa, jak mu věřila,ale pak sem pochopila, že nad námi je skutečně něco co nám nedovolí reagovat jinak, než reagujeme. Určitě doporučím kamarádkám, co si rádi popláčou i se zasmějou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.