Ženy versus muži v Evropě a ve světě


Ženy versus muži nebo ženy a muži?

Jedno slovo se zamění a hned je význam jiný. Jak to tedy je? Podle čeho se tahle definice neustále mění a posunují se hranice mezi mužem a ženou? Už přeci od stvoření světa, bylo jasně stanoveno určení míst obou jedinců. Prvním mužem byl  Adam a z jeho vlastního žebra byla stvořena první žena Eva. Zatím je to všem určitě jasné a srozumitelné. Je to tak, nebo se pletu a vy něčemu z toho, co jsem napsala, nerozumíte? Jasně že rozumíte, protože zatím je to dané a psané bez lidských zákonů a feministických blábolů. Bůh chtěl, aby muž chránil ženu, staral se o ní a žena, aby muže ctila, respektovala ho a zplodila mu potomka. Jejich vztah byl manželstvím a jejich společné spojení s narozením potomka,bylo rodinou. Opět se zeptám. Je to srozumitelné? Ano? Takže pokračujeme dál.

 

ženyŽádný muž by nikdy neublížil sám sobě fyzicky ani psychicky. Na to jsou to velcí slaboši a mají se  rádi. Egoismus, který mají v sobě už od dětství, díky maminkám, které své chlapečky rozmazlují, by jim to nedovolil. Nepočítejte prosím do této skupiny blázny, fanatiky a další pitomce, co na sobě páchají tzv. harakiri. Já se tedy ptám, jak je možné, že je tolik žen dnes vystaveno, psychickému i fyzickému násilí po celém světě? Proč se nevinné malé děti musejí dívat, jak je ubližováno jejich matce mužem, který by jí měl chránit a stát jí věrně po boku? Jak mám chápat tohle absurdní chování mužů? Kdo změnil vše, co Bůh nařídil? My lidé! Tak jako se straší malé děti bubákem a obdarovávají se dárky od různých skřítků, Dědů Mrázů, Santa Klausů, Ježíšků a dalších pohádkových bytostí, tak i postoj k ženám je ovlivněn tradicí, náboženstvím a hlavně tím, kde jsme se narodily. Vždy jsem si myslela, že náboženství znamená lásku ke všem lidem bez rozdílu rasy, tradic a kultury. Dnes však vidím, že spousta věřících se schovává za zákony a absurdní pravidla, která nemají podložené žádnými pevnými argumenty, ale věří slepě někomu nebo něčemu. Pomocí násilí si vynucují poslušnost a lásku a úctu s respektem. Tohle přeci nikdy nemůže fungovat! Tohle chování, vede vždy k rebelii a válkám. Vždyť i když vidím nějaká videa nebo čtu články, jak muži upadají a jsou zdegenerovaní tím, jak se chovají brutálně k ženám, tak i já cítím obrovskou nenávist. Vždy se pak musím zamyslet a přemýšlet, proč to tak je a kde je příčina těch změn. Pokaždé, když se objeví někdo a nazve se jako prorok boží nebo posel boží, vznikne nový směr náboženství. Přitom je vše dávno z minulosti zvěstované panem Ježíšem, který tady s námi žil a chodil po stejné zemi jako člověk a kterého zabil, jeho vyvolený lid, protože mu neuvěřil, že je jejich mesiášem.

 

modlitba

Nezáleží na tom, abychom zbožně dodržovali nějaká pravidla a pak se pod trestem smrti stejně přihlásili k jiné víře. Je důležité, jaká víra je v nás a jak čisté srdce máme. I ti co nevěří, ale nepáchají zlo i ti mohou být zachránění. Vždyť my nejsme bohové a tudíž nemůžeme vědět, které náboženství je to pravé. Kdo si pustí boha do svého srdce, tomu bude cesta ukázaná. Je psáno, že z každého stáda Bůh vyzvedne své ovečky a zachrání je. Bůh věděl, kolik falešných proroků a kolik náboženství vznikne po jeho smrti a tak nám dal návod jak žít, aby naše víra byla silná a naše náboženství čisté. Máme 10 božích přikázání a život Ježíše Krista, jako vzor pro naše chování.Ve  jménu  boha nesmíme páchat nic špatného, protože my nejsme soudci a nepřísluší nám soudit jiné. Nesmíme být fanatici a zabíjet v jeho jménu. To Bůh nechce! Tím, že bereme život druhých ve jménu Boha, rozšiřujeme jen nenávist a křičíme do světa, že jsme stejní,jako byl Satan. I on totiž zatoužil být roven Bohu. Dokonalý a krásný anděl s obrovskou mocí a boží důvěrou. Nestál o lásku a rovnost a nestačila mu přízeň všech. Vzbouřil se a uspořádal převrat v nebi skrze hřích na člověku. To on zavinil veškeré zlo na zemi. Každá slza prolitá a každá bolest lidstva, to vše je jeho práce. To on rozštěpil pravou víru ve spoustu církví a sekt. Lidi pod jeho vedením byli tak hloupý, že se modlili k sochám zvířat a zabíjeli ve jménu svých Báalů. Do kostelů ani jiných chrámů nechodím. Modlím se v duchu celý den a večer pokleknu  na kolena. Nepotřebuji žádné chrámy mešity ani mekky. Vyhnu se tak chybnému výběru církve a tudíž i následným chybám. Dodržuji vše, abych se na sebe mohla každé ráno podívat do zrcadla a abych nezarmoutila toho, který za mě položil svůj život na kříži. Pomáhám bližním a mám ráda všechny kolem sebe. Pro Islámské náboženství a i jiné náboženství, jsem neznaboh, bezvěrec a já nevím co ještě. Já přeci ale nevezmu nadarmo jméno svého Boha a neřežu lidem hlavy, abych se pak smála na kameru a nevychovávám své děti k tomu, aby byly jednou buď obětí pedofilie, nebo se staly malými teroristy. Já své děti miluji a nikdy bych tyhle zvěrstva, jako žádná jiná evropská matka nedovolila.

 

ženy

Jsme lidé a pravidla a zákony potřebujeme, jinak se z nás stane divá zvěř. Ve jménu Boha, ať už ho pojmenujeme jakkoliv si děláme odporné až zrůdné věci. Nedovedu si jako matka představit, že bych svou dceru jako malé dítě provdala nějakému třicetiletému nebo i staršímu muži s vědomím, že s ním bude muset mít sex. Takové prase, které sáhne na dítě tímto způsobem, bych na místě roztrhala vlastníma rukama. Také si nedovedu představit , že bych měla svým synům a dceři nutit partnery. Proč je okrádat o ten krásný pocit zamilovanosti? K čemu je pomsta ze cti? To mi přijde jako další nesmysl. Jsem už naučená na jiné hodnoty a tradice s kulturou. Své rodiče, sourozence a svého muže máme milovat srdcem. Mít úctu a lásku z donucení, není správná věc. Je to proti lidství.

 

 

V některých zemích Blízkého Východu nebo Afriky, je naprosto normální, že si vezme dospělý muž  šestiletou holčičku za ženu a se sexem  počká, až dovrší devíti let. U nás by za to musel do vězení, jako za pedofilii a tam je to naprosto v pořádku. Tam se žena se narodí a už od malé holčičky jí je vymývaný mozek. Je připravovaná v dětství na to, že bude ponižovaná, znásilňovaná a bitá od muže, který by jí měl být oporou a měl by jí milovat a chránit, jako svou ženu a matku jeho dětí. Netvrdím, že je takový každý muslimský muž, ale většina bohužel takových je. Takových druhů náboženství je více, kde je žena utiskovaná. Viděla jsem hodně filmových záznamů, kde malá holčička ve věku asi dvou let dostává otázky z koránu a musí na ně odpovídat. To je dle mého vymývání mozků. Ještě je chudinka maličká a nemůže si na svět udělat svůj zdravý názor a už jí cpou do hlavy, co má cítit, jak se má chovat a dostává příkazy co smí a nesmí. Malý chlapci mají zase tvrdou výchovu a od mala jsou připravováni, že zemřít za jejich Boha, je čest a že tím si zaslouží místo v nebi, protože  tam na ně čeká 72 panen. Není to zvláštní? Když se nad tím zamyslíme, tak jako děti věříme pohádkám a jsme snadno manipulovatelní, ale postupem času ze všeho vyrosteme a nevěříme na žádné legendy ani pohádky.Jak je možné, že v dnešní době vzdělanosti, může někdo věřit, že zemřít a zabít co nejvíce lidí si zaslouží pobyt v nebi a odměnu 72 panen? No nic proti tomu, ale prostě se to snažím nějak pochopit a zdravý mozek mi to nechce nijak pojmout. Už vím, proč my Evropanky, jsme těmi jejich velkými muži tak žádané. 😉 My jsme ženy totiž divoké, nespoutané a vášnivé a nebojíme se říci svůj názor a bojovat za pravdu, pokud víme, že jí máme. Umíme si jí vybojovat. To ale ještě neznamená, že bychom si svých mužů nevážili. Já osobně potřebuji v muži vidět sílu fyzickou, ale i sílu charakteru. Jak s oblibou vždy říkám, muže nedělá mužem jen jeho penis a počet osouložených žen! Ten pravý a silný muž je ten, vedle nějž vidíte stát šťastnou ženu a veselé děti. Ten, který tak, jako naši předkové, zasadí strom, postaví dům a vychová v lásce své děti, společně se svou ženou. Před takovým mužem pokleknu a budu mít k němu úctu. Magor, co si hraje na chlapa a přitom se chová jako pedofil a tyran, pro mě mužem není a nikdy nebude!

 

Nesnáším západ a všechno, co sem přinesla, ta tak zvaná demokracie. Je to jen snůška lží a přetvářka. Lidé ztratili správné hodnoty a skoro každé manželství je dnes rozvedené. Sex je všude kolem nás a násilí je už na dennodenním  pořádku. Ztratili jsme to nejdůležitější, a proto jsme tak zmatení, že děláme jednu chybu za druhou. Ztratili jsme to společné a hluboké pouto a místo toho jsme si vzali jen dočasný chtíč. Díky tomu, že dáváme přednost jen svým tělesným potřebám, už málokde uvidíme ,,ženu a muže“. Většinou už je to bohužel jen, ženy versus muži. My ženy už nechceme být matkami a raději volíme potraty než mateřství a muži raději než by byli s námi, tak tráví volný čas s přáteli. Vážně jsme tohle chtěli? Milujte se a množte se Evropané, tak jak to nařídil Bůh izraelskému národu. Proto byli tak silní a neporazitelní, protože jich bylo jako hvězd na nebi. 😉 Takže, aby jsme si ubránili naši zemi, měli bychom se vrátit k našim tradicím, k našim hodnotám a k naší výchově, než nám sem začala ta hnusná západní propaganda strkat nos. Tohle co se teď děje, situace s uprchlíky a války, to vše mají na svědomí. Možná už jste zapomněli co bylo 22. března 1945 nebo rok před tím v prosinci, když nám bombardovala Amerika 124 vojenskými stíhačkami, Kralupy Nad Vltavou a okolní obce. Vypálili na nás 316 tun bomb a zničili 117 domů. Neomluvili se stejně tak, jako se nikdy neomluví za všechny své podrazy. Veškeré krachy a pády ekonomiky, veškeré občanské nepokoje mají jedno společné. Americký dolar a cestu k černému zlatu. Myslím, že je na čase přestat bojovat mezi sebou jako muž a žena. Milujme se a uctívejme, dokud je čas. Válka totiž už je v Evropě a odpočítává jen čas výbuchu. Pokud spoléháte, že když jsme v NATO, nemůže se nám nic stát, tak se podívejte, jak dopadli ostatní státy, kde je západ nejdříve rozbombardoval a pak si hrál na zastánce a ochranitele. Možná ještě budeme prosit, jak říkáme „ruského medvěda“ o pomoc!

Takže holky Evropanky! Chceme skutečně tohle tady mít? Není na čase něco změnit vůči naším mužům? Která není spokojená se svým mužem, může zkusit jiného. 😆 Samozřejmě alkoholici, feťáci, gambleři a násilníci, pro nás muži nejsou a nikdy nebudou. Muži s velkým M ještě jsou.

 

 

Pod článek můžete napsat komentář, jakého muže máte doma vy ženy. 

 

Sdílejte s přáteli:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.