Je Rusko opravdu agresorem, že si vzalo Krym?

Je Rusko opravdu agresorem, že si vzalo Krym?

zařazeno v: Politika očima žen | 0
Sdílejte s přáteli:

Rusko nechce válku

Také vám vrtá hlavou, proč si USA a EU myslí, že neumíme rozeznat pravdu od nepravdy? Ty štvavé kampaně plné lží, bez jakéhokoliv důkazu a bez pořádných argumentů. Tyto kampaně nám mají ukázat, jak je Rusko agresivní ve svém rozpínání se po celém světě, protože si vzalo Krym a chrání Sýrii? Západní velmoci, každému v zájmu mocenství, chtějí rozkazovat a každého chtějí ovládat. Na Ukrajině s pomocí puče, prosadili svou loutkovou vládu s přínosem demokracie. Lžou světu, že se Ukrajina mohla mít tak skvěle po boku EUUSA.

Přitom jí pouze zneužili a probudili v ní fašismus a nebezpečný nacizmus. Rozkradli jí a nyní jí budou privatizovat.

Proč právě Rusko, má být tím agresorem, když už není  dávno zemí, která udržuje národy v koloniích? Rusko není SSSR. Jaká je pravda, která se skrývá za anexí Krymu a občanské války na Doněcku a Lugansku? Krym,Krym. Nic jiného neslyšíme.

 

 

V letech 1922-1923, byla uzavřena zákulisní dohoda o přemístění Běloruských a Ukrajinských, Židů na Krym, aby tam později vznikla židovská autonomní republika. Dohodu přišel navrhnout zástupce JDC, což byla první americká, židovská nezisková organizace, založená v roce 1914 . Na Krymu bylo založeno 186 židovských farem. Sovětská vláda, přijala  ročně 900 tisíc dolarů úročených  5%, po dobu 10 let.  Výměnou vydala RSFSR, půjčku na dluhopisy a předala ji Západu. Roosevelt, Hoover, Marshall, a jiní, dostali  dluhopisy na milióny hektarů krymské země. Pokud by SSSR dohodu dodržel do 1944, byly tyto peníze proměněné na dar. Krym byl sídlem Chazarského království. Z toho důvodu si ho židovské americké lobby vybralo, jako svůj velký Izrael neboli Krymskou Kalifornii. Mohlo se zabránit dnešnímu násilí v Palestině, pokud by SSSR dodržel dohodu?

Existovalo by Rusko ještě bez Stalina? Existovala by Evropa bez Stalina?

Negramotný národ, nemůže být svobodný a vždy bude otrokem.

Takový národ potřebuje diktátora.

V den kdy se proti sobě postaví národy Slovanů, vyvrcholí třetí světová válka, která bude mít nenapravitelný dopad, pro budoucí civilizace. Bude se bojovat i ve vesmíru. Nastoupí roboti a lidští kyborgové s čipy v těle. Lidé pod vlivem vražedných zombie drog. Biologické zbraně budou vpraveny nejen do potravin, ale i do zvířat a malé zabijácké drony, které projdou i tou nejmenší skulinou, vás budou zabíjet v ulicích a ve vašich domovech. Fantazie? Možná. Covid 19, je pouze zkouška na infikování pozdějších nositelů agresivního viru.Vir totiž v těle mutuje. Ve Wuchanu se vyráběla vakcína na léčbu AIDS. Už chápete, jak vzniknul Covid a co obsahuje? Proč napadá právě plíce? Proč jsou u obou nemocí vysoké teploty?

 

 

 

Napsat komentář