Rozděluj SPD a panuj pro Brusel. Drolení vlastenecké SPD

zařazeno v: Politika očima žen | 2
Sdílejte s přáteli:

Po Okamurových zádech z SPD, až do Parlamentu EU?

 

Je to naprosto skvělý plán, jak zachránit EU a její pro bruselský diktát s vnucovaným multikulti životem, pod vedením jednoho náboženství. Všechny současné, podplacené politické strany, se spojí a spustí se předvolební špinící kampaň proti SPD. Aby se odvrátilo podezření největšího štváče globalizmu, použije se kampaň mučedníka a zloděje. Celá kavárna a proevropské strany, nenávidí Bureše, toho zloděje a práskače a ten zase naopak, nenávidí Kalouska a Bartoše. Komedie pro nás před kamerami běží. Možná by jim to prošlo a lidé by se nechali obelhat smyšlenými i pravdivými  kauzami proti SPD a vlastenecká scéna by zanikla. Pak ale vlastenci zjistili, že si mohou založit svou novou  stranu a když získají po volbách nad 1,5%, dostanou celkem slušný peníz. Navíc by se mohla i oslabit jediná vlastenecká strana SPD, které se bojí i v Bruselu, pro její programové prosazení, přímé demokracie a referenda o vystoupení z EU a NATO.

Rozděluj SPD a panuj pro Bruselskou diktátorskou Unii? Dost možná. Korytáři a odpadlíci, kteří šli roky s SPD, nyní zakládají strany, anebo jsou na kandidátkách opozice, (Volný, Nevludová, Bojko, Samková, Černohorský, Čejka, atd.). S využitím ukřivděných, uznání čekajících odpadlíků hnutí, se spouští špinící kauzy proti SPD. Nejvěrnějším ukřivděným SPD, je pan Kamil P. Jeho denní náplní se stalo šíření polopravd a lží, proti některým členům SPD s využitím pochybujících členů hnutí. Komunikace s ním není možná. Víte, proč? Protože, kdo nesouhlasí s jeho názorem, je zaprodaný zrádce neokonů, bolševiků,  globalistů a každý musí být židem. Od 1989, oddělovaly vlastence,  křivdy a pomluvy s následným spojováním. A jak je to  dnes? Situace se nezměnila.

Diagnóza blázen 🙂

Takovéto členy je lehké využít k nenávisti. Znali byste bez paní Haškové, pana Bartoše a bez SPD, pana Jiřího Černohorského? Možná neznali! Jeden je obyčejný moravský tesař, bez znalosti cizích jazyků a znalosti globální politiky vůbec a druhý je extrémista a antisemita. Všimněte si, kde stojí pan Černohorský, než vzal kolem stojící dav vlastenců, paní Haškové. Mává nad ní svou vlajkou. Kde by tedy byl pan Černohorský, bez šplhání a využívání skutečných vůdců a lídrů? V mládí měl údajně velké zkušenosti s násilím,vězením,podvody a dokonce i s drogami. Tato informace se dá lehce nalézt na sociálních sítích. Dokonce si můžete i přečíst, že údajně i fyzicky napadal svou bývalou ženu. Mezi Romy je dost neoblíbený. Pokud se ho zeptáte, vždy se dozvíte, že udělal spoustu věcí, za které se i stydí. Jaké však nepoví. Přijde nám jako sňatkový podvodník, který musí šarmem lákat peníze z lidí. Od starších je to zřejmě  jednoduché. Je to pravda či lež? To nevíme.Zdrojem jsou pouze soc.sítě.

 

 

 

Má namířeno do evropského parlamentu, aby svůj poslanecký plat, posílal českým vlastencům na projekty proti EU. Ptáme se tedy, proč zatím neposílá vlastencům teď nějakou korunu a naopak žije on  z jejich příspěvků?

Pro některé ani není politik, ale hlas mu dají, protože nejsou spokojení s děním ve své zemi. Při prověřování transparentního účtu Čest Svoboda Respekt, vidíte, že za každou demonstraci, si spolek účtuje nějaké pomyslné částky. Podle jedné vlastenky, byla veškerá aparatura vždy zajištěná z jejích  vlastních zdrojů. Má tedy pan Černohorský nějaké faktury, kde tedy prokáže náklady na své demonstrace a setkávání spolku? Toto posouzení ponecháme na patřičných úřadech.

O činnosti pana Černohorského se jistě již brzké době bude určitě zajímat i exekutorská komora. Toto není vcelku naše starost a pouze reagujeme na zjištěné informace z komunikace i videí na  sociálních sítí. Že nezvládá pan Černohorský mít pod kontrolou ani své finance, nás upozornil, pan Sany Davis z Kanady. My se tedy po tomto zjištění ptáme. Skutečně věříte člověku, který podle pana Sanyho Davise, dluží 3000 000 korun a své dluhy měl zanechat na svém nemocném otci, aby je splatil? Pokud má Sany Davis pravdu, jen málokdo uvěří, že svůj poslanecký plat, bude pan Černohorský posílat na projekty, vlastenců. Všechny důležité materiály na demonstrace a živé vysílání, mu připravují lidé, jako je pan Zdeněk Ch. a další z týmu. Panu Černohorskému, pak stačí jen křičet do mikrofonu, anebo spustit živé vysílání a vymývání mozků začíná. Moravané slyší na patriotství a bojovné srdce. Většina stoupenců pana Černohorského, jsou důchodci či lidé z Husákovy doby, kteří jsou nespokojení se současným stavem země. Nyní je pan Černohorský na místě, které patřilo, paní Haškové.  Kdo mu pomůže, toho rychle shodí z piedestalu dolů. Nejeden vlastenec se už dočkal toho, že je u pana Černohorského v nemilosti.

http://vitejtevrealite.blogspot.com/2016/09/lucie-haskova-podvodnice-dluzi-penize_30.html

Na tomto videu, už se pan Černohorský prezentuje, jako zakladatel spolku Čest svoboda respekt. Za to vše možná vděčí Lucii Haškové, kterou špinil naprosto stejně, jako Tomia  Okamuru. Vztek, že se Okamura, spojil s někým jiným ještě za Úsvitu a ne s ním,  z něho ještě zřejmě nevyprchal.

 

Znali byste pana Hampla a ostatní  bez SPD, Úsvitu či BPI a bez jejich přednášek o islamizaci a o Panevropské Unii? Zřejmě také neznali. Co odpadlíky z SPD?  Ti, co nyní jdou proti hnutí a dříve byli s SPD na demonstracích a různých besedách? Všichni se nyní podílejí na špinících kauzách, proti  SPD, protože mají své vlastní cíle. Založení své strany, nebo kandidaturu do EU. Hampl, Konvička, Samková, Volný , Nevludová, Bojko, společně s bývalým poslancem Černochem, který spustil kauzu v Úsvitu. Ti všichni použili Okamuru a nyní si chtějí ukousnout z těch milionů, které po volbách stát rozdá. V parlamentních volbách v roce 2017 si politické strany rozdaly 482 000 000 korun. Už chápete k čemu jsou volby a proč, je vždy před volbami, tolik nových vlasteneckých stran? Po Okamurových zádech se šplhají vzhůru k Bruselu. S ním, nebo proti němu. Klára Samková, která útok vedený romskými spoluobčany v Novém Boru s mačetami, skoro obrátila ve vinu pořezaných z majority, právě proniká do světa politiky. Bez jejich přednášek o Islámu v rámci SPD, by jí málokdo znal. Připravte se, že bude hlavně obhájcem menšin. Volební slogan, ženy, která kšeftuje s menšinami, je výzva Okamurovi, kdy přestane kšeftovat s vlastenectvím. Ona je vlastenka?  Rodině Červeňákových, vysoudila 900 000 Kč a pak vzkázala městu, že rodinu nebude nutit zaplatit dluhy na nájmu. Věříte této ženě? EU dává miliardové dotace menšinám a právníci jsou vždy potřeba. Komu z vás advokátka Samková vysoudila 900 000 Kč, za to, že jste neplatili nájmy a nepracovali?

 

 

 

Téma Islámu, přinesl na českou vlasteneckou scénu, pan Konvička se svým Blokem proti Islámu. Takže pravda je možná taková, že je to spíše naopak. Prolomení hradeb a další knižní literatura od Petra Hampla, trhá rekordy mezi vlastenci. Co teď? Jaký vliv to bude mít pro ČR, když se vlastenecká scéna rozhádá?

„Probuďte se, neboť vás budou nenávidět vaše vlastní děti, že jste nic neudělali“. Kandidát Kotleba, zničil svobodu Slovenska, rozdrobením hlasů vlastenců a Harabín tudíž  nepostoupil do prvního volebního kola o volbu, prezidenta Slovenské republiky. Nyní mají Slováci svou prezidentku Zuzanu Čaputovou a stanou se vazaly USA. Včetně toho jim ještě postaví Amerika vojenské základny NATO, na jejich území a ty budou ohrožovat i naší bezpečnost. Kdyby jste už v parlamentních volbách neposlouchali falešné vlastence a opozici, nemuseli jste se dnes dívat na zákon o manželství homosexuálních párů a jejich požadovanou adopci dětí. Stejně tak, byste neřešili Globální pakty, afrikanizaci a islamizaci naší země. Dali jste SPD malou pravomoc změnit naší zemi, podle jejich programu. Jen 22 poslaneckých hlasů, přeci nezastaví globalistický záměr. Teď přichází zdražování a utahování opasků s krájením svobody. To vy, volíte budoucnost pro své děti. My volíme SPD, protože nám záleží na budoucnosti našich dětí. A co vám?

 

Dočetli jste až sem?  Tak čtěte dál. Tento celý článek se nezakládá na úplné pravdě. Nebo jsou to  spíše polopravdy, vytvořené ze všech příspěvků vlastenců a jejich lídrů. Chtěli jsme vám jen ukázat, jak je manipulace slovem, nebezpečná.

Jak udává původní správce internetové domény aeronet.cz, firma Domain Tools ze Seattlu, byla doména zaregistrována v roce 2001 pravděpodobně za účelem informování o amatérském létání, v průběhu dalšího roku však změnila provozovatele, kterým se stal Lukas Brian Ross z Georgie, a začala anonymně nabízet nelegální software, hudbu a filmy. Od června 2014 přešla doména aeronet.cz pod nového správce Domains by Proxy z Arizony, který svým klientům nabízí také „skrytou identitu“, současný vydavatel je proto anonymní. Po změně správce v roce 2014 začal web vycházet v dnešní podobě

Chápeme, že se někomu zřejmě nelíbí nečinnost Okamurova hnutí SPD, ale nemůžeme mlčet, když se vytváří v Aeronetu konspirace o rozpadu SPD. Hnutí si prochází  změnami a jako v každé jiné straně, či hnutí se ani jemu nevyhnou intriky, chyby lídrů, chyby členů a chyby čekatelů. Stále je to však jediná vlastenecká strana, která má silné zastoupení po celé Evropě a je rovnocenným soupeřem, euro parlamentním stranám. Po spojení se stranami, Le Peenové, Salviniho, Wielderse, Orbána, Kurtze a V4 může SPD zachránit ČR, před bruselským diktátem a před zaplavením ČR přistěhovalci z Afriky a arabských zemí. Naši občané čelí v současné době  drastickému zdražování a vláda po nich chce, aby si utahovali opasky, ještě více. Proto je nepochopitelné chování vlastenců, právě nyní, když se rozhoduje o budoucnosti naší země. Pokud by se vlastenecké strany mezi sebou domluvily, aby si rozdělily voličské hlasy, je veliká pravděpodobnost úspěchu v euro volbách. Čím více vlastenců, byť z jiných stran, tím lepší podmínky, pro naši zemi. ,,Vlastenecké strany spojte se“, by mělo zaznít, jako heslo k následujících volbám. Neopakujte chyby slovenských sousedů a nedrolte hlasy, nýbrž si je spravedlivě rozdělte. Neházejte po sobě špínu a naopak se podporujte proti ANO, ČSSD, KSČM a Demobloku. Oni využívají vaší nenávisti a nesnášenlivosti vůči SPD.  Možná, byste si měli uvědomit, že jsou blogeři, ale i profesionální žurnalisté, kteří čerpají z facebookových příspěvků a tvoří z nich smyšlené články, jako jsme to právě teď udělali my, s naším článkem. Nejvíce materiálu pro náš článek, se bohužel našlo právě na pana Černohorského, paní Haškovou a v poslední době i  pana Volného a paní Samkovou. Všichni tito jmenovaní,  mají něco společného. Minulost s SPD nebo s Úsvitem. Prostě spojení s Tomiem Okamurou.

Začali jsme tedy panem Černohorským. Z příspěvků paní Haškové se dozvídáme o konfliktech mezi dvěma aktéry. V nejednom příspěvku si stěžuje, že vše dělá jen ona a pan Černohorský se jen veze. Vzali jsme příspěvky paní Haškové a vytvořili příběh o panu Černohorském. Potom jsme vzali komunikace a videa s panem Sanym Davisem z Kanady. Tímto způsobem, totiž pracuje třeba pan Papežík, který výstřižky a komunikace vytržené z kontextu, posílá právě do Aeronetu a ten z toho vytvoří příběh plný polopravd. Aeronet, dělá prostě svou práci dobře. Je to nejčtenější platforma mezi vlastenci.  Nejprve jsme na chvíli vypustili článek, abychom mohli zachytit reakce vlastenecké scény. Chtěli jsme vědět, zda sami uznají, že tyto informace jsou dohledatelné na sociálních sítích, neboť mezi vlastenci, je taková tradice, řešit své špinavé prádlo na veřejnosti. Jakoby si neuvědomili, že vše lze dohledat a jednou se to může  použít i proti nim.  Článek jsme vložili do hromadného chatu  a dvou skupin spolků. Pan Černohorský je emoční člověk a takzvaně, co má na srdci, to má na jazyku. Když je hodně rozčílený pění a nešetří vulgarismy. Nejvíce emocí upouští právě před nespokojeností v České republice a v Evropě vůbec. Nenávidí EU a NATO.  Pořádá schůzky se svým spolkem, jezdí na demonstrace, píše články a streamuje na sociálních sítích.  K politice, si jak říká, přičichl přes Lucii Haškovou a když viděl, kolik špíny a korupce se v ní skrývá, rozhodl se změnit  situaci ve své zemi a vstoupit do politického dění. Vidíte, jak je jednoduché vytvořit článek plný polopravd jen z textů blogerů, či vašich komentářů na sociálních sítích. 

 

Vidíte, jak je snadné vytvořit příběh a profil člověka?  Nepodceňujte nebezpečí sociálních sítí. Prověřte si každou informaci, protože pravda, může mít tisíce podob, pokud je místo objektivity, jen zisk a sledovanost. Vyzýváme vlastenecké strany, aby nedovolily, kvůli prestiži, moci  a touze po euro poslaneckém platu, zničit naši suverenitu, tradiční rodinu a naši krásnou kotlinu Česko-Moravskou-Slezskou, aby ochránily. Spojte se v dělbě hlasů. Pomozte i hnutí, o kterém si myslíte, že nic nedělá. Připravte se na společný boj. Volte SPD, ANS, Rozumné, Alternativu pro Českou republiku. Doufáme, že jste článek dočetli až sem a pochopili jste, že z vašich komentářů, může nepřítel vytvořit zbraň proti vám. Vyberme si silné zástupce a dejme jim náš hlas.

Hynek Blaško SPD , Jiří Černohorský ANS, Petr Haning Rozumní, Klára Samková Alternativa pro ČR.

Poražme všechny proevropské strany, díky, kterým jsme se stali montovnou a odpadem Evropy. Ukažte, že malá země, může mít rozumné a strategie schopné politiky. Zbavte nás předešlých vlád.

 

 

 

Počet komentářů: 2

  1. Práce to asi dalo někomu dost, ale autora jsem pod článkem nenašel. Ale nenašel jsem v článku ani tu pověstnou nit, která by se měla táhnout každým příběhem. A hlavně jsem nenašel důkazy a souvislosti k jednotlivým tvrzení o tom či o onom aktéru tohoto článku. Není to špatné dílko a tak by měl tvůrce ještě trochu podumat o tom, co chce čtenářům sdělit a jakou pravdu chce ukázat a tím článek doladit. Informací je na Internetu nepřeberně a celkem logicky si čtenáři vybírají jen ty, které jsou srozumitelné a odpoví jim na jejich otázky. Tento článek je pro mě dost nesrozumitelný a neodpověděl ani na otázky v článku vyřčené. Škoda. Ale jen tak dál, ale lépe.

    • Čtenář si měl díky našemu článku uvědomit, že dnešní novináři čerpají pouze z informací, které jim podáváme. Článek byl odezvou na platformu Aeronetu, která chce být na úrovni Parlamentních listů. Článek byl sestaven z polopravd z vašich příspěvků a z příspěvků blogerů.
      Vyjádření jsme k článku dali i vysvětlení. Je vidět, že lidé skutečně nepřemýšlí než si něco přečtou. Věří už bohužel všemu, co se tváří vlastenecky.

Napsat komentář