Jak přestat kouřit hned online.


Jak přestat kouřit online

Chcete jít do toho se mnou? Přidáte se, ať je nás víc a můžeme se vzájemně podpořit?Tento nápad se mi zrodil v hlavě včera ráno po otevření mých ještě ospalých očí. Kouření mi už delší dobu vadí a já se  za slabost, nedokázat přestat kouřit moc stydím a nesnáším se. Jsem hodně šetrná a utratit zbytečně denně 80,-Kč, když bych za to mohla něco koupit dětem, mi přijde hrozně zbytečné.Když se na to pořádně podívám a logicky si vše zdůvodním, tak vlastně platím velké měsíční výdaje za papír naplněný skleníkovým tabákem na vykuřování hmyzu. To si sama dobrovolně pouštím do svých plic a aktivuji si v sobě rakovinovou buňku, aby se dala do práce a za živa mi rozežírala mé plíce. Pak jen vlastně čekám, až mě rozběhlá rakovina sežere a napadne celé tělo. Zase musím podotknout: To jsem ale kráva! Není to zbytečné? Mohla bych se ještě dožít pár let a třeba mě ještě něco pěkného i potká a já se zatím zabíjím sama vlastníma rukama a svou hloupostí. Jenže proč až teď? Proč až teď mi to došlo? Anti – reklam na kouření mám celý internet a vždy mi byly k smíchu a nic se mnou nedělaly a teď najednou už vím, že cigarety ve svém životě nechci?

 

 1. Ušetřím peníze!
 2. Nebudu smrdět kouřem!
 3. Žadné stresy, že nemám cigarety doma nebo že nefunguje elektronická!       smiley-150839_1280
 4. Voňavý byteček!
 5. Pocit svobody a útěk z otroctví.
 6. Porazím démona!
 7. Už mě nic a nikdo nebude mít ve své moci!

 

Nevím jestli to dokážu, na to je ještě moc brzy, protože právě nekouřím pouhých 15 hodin. Chuť na cigaretu samozřejmě mám, ale zatím se to dá zvládat jen pouhou myšlenkou nebo to něčím zajím a zapiji. Budu průběžně přidávat videa a v případě, že selžu, učiním veřejné prohlášení, že jsem slaboch! Doufám, že k tomu ale nedojde, protože já chci skutečně moc a moc vyhrát nad démonem kouření. Nechci být v ničí moci! Nedovolím, aby mě něco nebo někdo ovládal! Zkoušela jsem cigarety prokládat elektronickou cigaretou, ale ani to nebylo řešení. Stále mi odcházel atomizér nebo baterie a tabák jsem dokupovala každých 14 dní. Sice jsem někdy ušetřila, pokud vše fungovalo, ale u mě byl ten problém, že právě nefungovalo nic a tak jsem spíš prodělávala. Věčné vztekání, že už si zase musím koupit cigarety, mě nakonec tak unavilo, že jsem si řekla: ,,Dost, zbavím se obou cigaret najednou a budu mít klid!“ No a proto jsem teď tady a píši článek, zatímco jsem pro vás natočila své první video. Jsem nervózní, unavená a hlavně chci moc vyhrát. Slibuji, že další videa už budou lepší a určitě vám i víc povím. Jak přestat kouřit hned online je myslím dobrý nápad pro ty, co jsou na tom stejně jako já. Ještě jednou se omlouvám za hrozné video i za mou nervozitu. Nejsem žádná superstar a docela se stydím.  😉

1.den nekouřím

 klid.

 

Určitě mi vždy napište, jak to probíhá u vás. Každá z vás, která se ke mně chcete přidat, je vítaná do teamu. Budu moc ráda, pokud mě v tom nenecháte samotnou. Přidat se mohou samozřejmě i muži. Když nás bude více, budeme silnější a já vím, že s vámi to dokáži a budu šťastná bez cigaret. Moc prosím, nenechejte mě v tom samotnou a pojďte i vy něco udělat pro svou budoucnost a pro naše milované děti! Vždyť hlavně jim těmi cigaretami ubližujeme 😥 Stáhněte si do svého mobilu aplikaci QuitNow – pro všechny, co se rozhodnou nekouřit a začínáme! Já už nekouřím od včerejší půlnoci. Jupíííí! 😉 

 

2.den nekouřím

 Zatím zvládám dobře bez větších absťáků, protože si je moc nepřipouštím a hned je zaháním činností nebo bonbónem.

 

 

3. den nekouřím

Omlouvám se za technickou chybičku. Zvuk je rychlejší než obraz a do toho jsem po permanentním makeupu, takže mám pysky jak havajský domovník a oči jako vietnamský rozvědčík. Myslím že je důležité, že stále bojuji a zvládám to zatím v naprosté pohodě. Občas chuť cigarety udeří a mozek mi předkládá situace a myšlenky kde je cigareta. Beru to jako při bolavém rozchodu. Překryji špatné vzpomínky za nové a pěkné. Takže v mé hlavě už cigareta místo nemá :O) Znovu jsem si potvrdila to co učím i své děti. Všechno jde, když se chce! Není to o žádné pevné vůli, ale o našem logickém uvažování, když si uvědomíme ty pravdivé argumenty a uložíme je skutečně do svého mozku. Konec alibismu a pohodlnosti něco měnit. Já to prostě chci!

 

 

Tak už  5.den 

nekouřím a začínám se zakulacovat na viditelných místech. Prsa a prdelka dosahují velikosti XL  😉 Ještě to není na skok z mostu, ale musím to včas zastavit.  😀 

 

 

Nekouřím už 26.dní

 ale trochu jsem si musela potáhnout a přijdu si jako slaboch.

 

 

Každý kdo se ke mně přidá, napíše do komentáře jen své křestní jméno a proč se rozhodl přestat kouřit. Držím vám i sobě všechny palečky, které mám. Jsem zase o kus dál. Už 105 dní nekouřím a ušetřila jsem 16 000,-Kč

 

 

Nekouřím už 158 dní

jsem hubenější a moc spokojená, že jsem zatím vítěz nad cigaretami a jejich otroctvím  😉 Ušetřila jsem 26 000,-Kč

 

 

Napiš na info@zenska-logika.cz a objednej si příručku zdarma

Sdílejte s přáteli:

9 komentářů u „Jak přestat kouřit hned online.

 1. Zdravím 🙂 Procitam tuto stránku a nedá mi se nepridat:-)
  Já přestala letos (teď už vlastně loni) třikrát,ted to zkouším od nového roku počtvrté a doufám,že již naposledy. Vždy mě dohnal vzít do ruky cigaretu stres. Teď se nechci nechat zlomit. Kouřila jsem od 15ti let,je mi 40. To už myslím stačí:-). Nekourim 4 den a cítím se lepe,svobodneji a hlavně se mi jako astmaticce lepe dýchá. Říkám si,..
  …když jsem vždy pretrpela to nejhorsi….první tři dny,tak teď už se zlomit nenechám. Lidičky jde to,ale musí se chtít :-). Hodně štěstí všem.

  1. Ahoj Danielo.Vítej mezi námi, co jsme se rozhodli, zatočit s démonem cigaret. Jsem moc ráda, že je nás už 36.Já nekouřím 159 dní a jsem spokojená. Stáhni si mou příručku.Je zdarma a máš tam přesný postup jak na to. Také se podívej na videa a můžeš dát i like. Piš a svěřuj se nám se svými úspěchy. V našem magazínu pro ženy teď najdeš spoustu zajímavého čtení. Právě vyšel i nový erotický román Tajemný cizinec a záhadná žena s maskou. Je to poutavý a strhující příběh o lásce. Bude se ti líbit a zpříjemní ti chvíle bez cigaret. Sdílej prosím ať je nás co nejvíce.
   Eva

 2. Vzbuď se ráno pod dýchacím aparátem,dvěma obrazovkama a propíchanýma žílama infuzema a veškerá chuť na cigáro Tě přejde.

  1. Mám za sebou 17 operací a vím, že máte pravdu, ale bohužel ani to na mě nikdy neplatilo.

 3. Mam stejny problem uz jsem se pokousela mockrat ale jsem slaboch doufam,ze to tentokrat s vama vydrzim 😁

  1. Právě proto jsem zvolila tento způsob, který tu ještě nebyl. Budeme si vzájemně dodávat sílu a každý nový kdo se přidá bude pro nás hnacím motorem vpřed.
   My to dokážeme, protože nás bude víc a chceme správnou věc. Díky Michaelo :O)

  1. Díky, já vím, že to dokážeme a náš život se stane zase o kousek lepším. Proč si ho ničit našimi zlozvyky
   Já se moc těším, až za ušetřené peníze pojedu po 15 letech na svou dovolenou a s dětmi si to užijeme.
   Konečně budu už skutečně svobodná a nebudu ničí otrok. Jste skvělé holky, že jdete do toho se mnou.
   Jste skutečně silné ženy a já mám z vás radost.Dodáváte mi sílu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.